Tarihçi İlber Ortaylı: Yakın zamanda gideceğim buralardan - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Tarihçi İlber Ortaylı: Yakın zamanda gideceğim buralardan

Haberler.com - Haberler | Magazin

Bir Youtube kanalının yayınında konuşan Tarihçi Yazar İlber Ortaylı, Avrupa'daki arşivleri incelemek için yurt dışına gideceğini açıkladı.

Youtube üzerinden yayın yapan Biz10 TV'de Pelin Batu'nun konuğu olan Tarihçi İlber Ortaylı, Avrupa'daki arşivleri incelemek için yakın zamanda uzun süreli bir yurt dışı planı olduğunu açıkladı.

Ortaylı, "Burada çok fırsat olmuyor, bir yandan kitap yazmam gerekiyor, bir yandan söyleşiler var konferanslara katılmam gerek ancak yakın zamanda gideceğim buralardan" dedi.

Ortaylı şehrine sahip çıkamayanlar diyerek eleştirdiği bir kesim İstanbullu'yu kast ederek "Senin burada mezarın var mı diyorlar. Çok şükür yok, olmayacak da! Şehrine sahip çıkamayan insanlarla aynı yerde ne mezarım olacak" diyerek sitem etti.

Haberler.com - Magazin Haberleri

İlber Ortaylı, Pelin Batu, Youtube, Avrupa, Magazin, Yaşam, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (29)
:Destekliyordun hocam şimdi niye kaciyorsun?gemi mi batıyor yoksa? Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
kadir altunbaş:mücadeleye devam hocam en kolayını yapma Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Mussa:Hoca dayana bildiği kadar dayandı baktı işler düzelmeyecek haklı olarak gitmek hayırlı olucak diyerek bırakıyor Memleketi neyapsın bakıyor kimin eli kimin cebinde beli deyil haklı rasgele Hocam. Cevap Yaz 2 6 Yayından Kaldır
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title