Talat Bulut'a Bir Tepki De Sevda Erginci'den! Sevda Erginci Kimdir?

Talat Bulut'a Bir Tepki De Sevda Erginci'den! Sevda Erginci Kimdir?

Şevval Sam'ın adı taciz iddialarına karışan Talat Bulut'a tepki göstermesinin ardından oyuncu Sevda Erginci'de Şevval Sam'a destek verdi. Peki, Sevda Ekinci kimdir, kaç yaşında?

Talat Bulut'a Bir Tepki De Sevda Erginci'den! Sevda Erginci Kimdir?

Sette çalışan genç kadını taciz ettiği iddia edilen Talat Bulut'a, ''Maalesef onunla çalışıyoruz'' diyerek tepki gösteren Şevval Sam'dan sonra gen oyuncu Sevda Erginci'de aynı sözlerle Bulut'a tepkisini belli etti.

SEVDA ERGİNCİ KİMDİR?

Genç oyuncu, Sevda Erginci, 3 Ekim 1993 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 4 yaşındayken anne babası ayrılan oyuncu, 15 yaşından itibaren oyunculuk ve tiyatro ile ilgilendi. Sevda Erginci'nin tiyatro ile ilk buluşması Semaver Kumpanya 'daki çocuk tiyatrosunda "Paki ve Sevgi Çiçekleri" oyunu sayesinde oldu.

KARAGÜL DİZİSİYLE TANINDI

Yaklaşık 1,5 yıl oyunculuk eğitimi aldıktan sonra kariyer basamaklarına adım atmayı başardı. Sevda Erginci, 2012 yılında "Koyu Kırmızı" adlı dizide Özgü Namal ve Ozan Güven ile birlikte başrolde oynadı. 2012 yılında Osmanlı Devlet'inin son dönemlerini anlatan "Veda " dizisinde Lamia karakterine can verdi. 2013 – 2014 yılları arasında "Karagül" dizisindeki performansıyla akıllara kazındı.

TÜRKAN ŞORAY'IN FİLMİNDE OYNADI

Sevda Erginci, Haziran 2015'de Muğla'nın Menteşe ilçesinde çekimlerine başlanan senaryosu Onur Ünlü'ye, yönetmenliği Türkan Şoray'a ait olan ve Yağmur Ünal'ın yapımcılığını üstlendiği "Uzaklarda Arama" adlı filmde yer aldı. Şu sıralar Şevval Sam ve Talat Bulut ile birlikte 'Yasak Elma' adlı dizide boy gösteriyor.