Taksim'in ortasında bir anda dans etmeye başladılar! Kalabalık, video çekmek için birbirine girdi - Haberler
Haberi Paylaş

Taksim'in ortasında bir anda dans etmeye başladılar! Kalabalık, video çekmek için birbirine girdi

İhlas Haber Ajansı / Sümer Avcı - Haberler | Güncel

Taksim Meydanı'nda dans edip video çeken YouTuberlara yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi. 5 genç kızın etrafına toplanan kalabalık, dans gösterisi videoya çekmek için birbirleriyle tartıştı.

Taksim'de Cumhuriyet Anıtı önünde toplanan YouTuberlar video çekmek amacıyla dans etmeye başlayınca Taksim Meydanı'nı gezmek için orada bulunan yerli ve yabancı turistler cep telefonlarını alarak dansçı gençlerin etrafında kalabalık oluşturdu.

ÇEKEBİLMEK İÇİN TARTIŞTILAR

Dans eden kızların video çekimi sırasında kadraja giren bir vatandaş ile videoyu çeken görevli arasında ise tartışma çıktı. Kısa süren tartışma sonrasında videonun çekilmesinin ve dans gösterisinin bitmesinin ardından gençler yoğun ilgi sonrasında meydandan uzaklaştı.

Taksim'in ortasında bir anda dans etmeye başladılar! Kalabalık, video çekmek için birbirine girdi
İhlas Haber Ajansı / Sümer Avcı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (7)
Zeki :neyin kafası bu anlamadım.. nasıl bir öz güven patlaması.. şu geçirilen zor günlerde ne içiyorsanız söyleyinde bizde alıp bir kendimize gelelim..
Masal perest hanım :Belcikada yasiyorum hayatimda hic sokak ortasinda boyle dans eden görmedim bu ne yaa kendinize gelin elit olacaz diye milletin aklini celiyorsunuz
Serhat :Bu tipler yüzünden Kıta değiştiren erkekler var.
500
title