Suvivor İsmail'in nişanlısı kimdir? İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kimdir, kaç yaşında?

Suvivor İsmail'in nişanlısı kimdir? İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kimdir, kaç yaşında?

Suvivor İsmail'in nişanlısı kimdir? İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kimdir, kaç yaşında?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısı kimdir? sorusu TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programının ardından merak edilen konular arasında yer alıyor. Milli güreşçi İsmail Balaban ile nişanlanan Gamze Atakan hakkında araştırmalar sürüyor. İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kimdir, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

İletişim ödülünde annesiyle telefonda konuşan İsmail Balaban, "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" sözleriyle adeta yıkıldı. Kısa sürede gündem olan Balaban'ın ikiz kardeşi Turan Balaban, Instagram hesabından açıklama yaparak "Annem İsmail ile konuşmasını kimsenin duymayacağını farz ederek konuştu" dedi. Bunun üzerinde gündemde İsmail Balaban'ın nişanlısı kimdir? İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kimdir, kaç yaşında? soruları yanıt aradı.

İSMAİL BALABAN'IN NİŞANLISI KİMDİR?

TV8 ekranlarının heyecan dolu yarışması Survivor 2021'in geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı iletişim oyunu için mücadele etti. Oyunu kazanan takım ise ünlüler odu. Aileleriyle görüşen yarışmacılardan İsmail Balaban, annesinden nişanlısı Gamze hakkında duydukları karşısında büyük bir şok yaşadı.

Gamze Atakan ile İsmail Balaban çifti 2020 yılında nişanlanmıştı.

GAMZE ATAKAN KİMDİR?

İsmail Balaban'ın nişanlısı olarak gündem olan Gamze Atakan hakkında bilgiler araştırılıyor. Gamze Atakan ve İsmail Balaban çiftinin nişan yüzüklerini Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi taktı.

İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan, Antalya Finike'de yaşamını sürdürüyor. Gamze Atakan Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri bölümü mezunu.

Söz konusu yaşananlar ardından sessizliğini koruyan Gamze Atakan, yalnızca sosyal medyadan adım attı. Instagram profilinde Balaban'lı pozunu değiştiren nişanlının, sosyal medya hesabında yer alan İsmail ile olan tüm karelerini de silmesi dikkatlerden kaçmadı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA NE OLDU?

27 Nisan Survivor İletişim Oyununda İsmail Balaban annesi ile görüştü. Annesi, İsmail Balaban'a, nişanlısının adını ağzına almaması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine izleyiciler İsmail Balaban'ın nişanlısından ayrıldığını düşündü. İsmail Balaban ve nişanlısı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Son olarak bugünkü ada konseyinde Acun Ilıcalı, İsmail Balaban'a nişanlısı ile görüşme hakkı sunmuştu.

İSMAİL BALABAN KİMDİR?

İsmail Balaban3 Eylül 1987'de Antalya'da doğmuş Türk güreşçidir. 1987'de Elmalı (Akçay köyü) - Antalya'da dünyaya geldi. Kendisi gibi yağlı güreşçi olan Turan Balaban'ın ikizidir. İsmail Balaban, 652 ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde birinci gelerek iki kez başpehlivan unvanını kazandı. 2013 yılında Ali Gürbüz'ün doping testi pozitif çıktığı için kaybettiği başpehlivanlık finalinin birincisi ilan edildi. 2021 yılında Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen Survivor 2021 yarışmasında "Ünlüler" takımında yer aldı.

GÜREŞ KARİYERİ

  • 2012 Kırkpınar Başaltı üçüncülüğü
  • 2013 Kırkpınar başpehlivanlığı
  • 2014 Kurtdereli başpehlivanlığı
  • 2014 Kırkpınar birinciligi (Ali Gürbüz doping)
  • 2015 Kurtdereli ikincliği
  • 2016 Kurtdereli üçüncülüğü
  • 2017 Kırkpınar başpehlivanlığı
  • 2018 Kurtdereli başpehlivanlığı
  • 2019 Elmalı Yağlı Güreşleri ikinciliği
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title