Suriyeli Baba, Yanan Oğlunu Estetik Ameliyat Yaptırmak İstiyor - Haberler
Haberi Paylaş

Suriyeli Baba, Yanan Oğlunu Estetik Ameliyat Yaptırmak İstiyor

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Suriye'de kaldıkları kamptaki çadırda çıkan yangında eşi ve oğlunu kaybeden 27 yaşındaki Suriyeli Ahmet El Ağtar, hayatta kalan ancak her yeri yanan oğlunun eski sağlığına kavuşmasını istiyor.

Suriye'nin İdlib kentinde kaldıkları kamptaki çadırda çıkan yangında eşi ve oğlunu kaybeden 27 yaşındaki Suriyeli Ahmet El Ağtar, hayatta kalan ancak yüzü, elleri ve vücudu yanan 2.5 yaşındaki oğlu Bara El Ağtar'ın eski sağlığına kavuşmasını istiyor. Oğlunu estetik ameliyat yaptırmak isteyen Ağtar yardım çağrısında bulundu.

ODUNU MAZOTLA TUTUŞTURMAK İSTEDİĞİ SIRADA ANİDEN PATLAMA OLDU

Gecen ocak ayında İdlib'e bağlı Dana kasabasındaki kamp çadırında 4 kişilik ailesi ile yaşamını sürdüren Ahmet El Ağtar, havaların soğuk olması nedeniyle akşam saatlerinde sobayı yakmak istedi. Odunu mazotla tutuşturmak istediği sırada aniden patlama oldu.

PATLAMADA EŞİNİ VE BİR OĞLUNU KAYBETTİ, DİĞER OĞLU AĞIR YARALANDI

Patlama ve ardından çıkan yangında Ahmet El Ağtar, 20 yaşındaki eşi Alene Kasım, 10 aylık oğlu Kasım El Ağtar ve diğer oğlu Bara yaralandı. Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ne getirilen Alene Kasım ve Kasım El Ağtar hayatını kaybetti. Yaşama tutunan Bara El Ağtar'ın elleri, yüzü ve vücudunda ağır yanıklar kaldı.

"ESTETİK AMELİYA OLURSA EN AZINDAN YÜZÜNDE DÜZELME OLABİLİR"

Hayatta kalan tek varlığı oğlunun sağlığına kavuşmasını istediğini belirten Ahmet El Ağtar, "Benim ayaklarım ve ellerim ile vücudumun bazı bölgelerinde, oğlumun ise tüm yüzünde yanık izi mevcut. Türkiye'de de bize gerekli müdahale ve tedavi uygulandı. Ancak oğlumun daha sağlıklı hale gelmesini arzu ediyorum. Estetik ameliyat olursa en azında yüzünde düzelme olabilir. Oğlum, ailemden bana kalan tek varlığım. Onun bu haline çok üzülüyorum. Yardım istiyorum" dedi.

Suriyeli Baba, Yanan Oğlunu Estetik Ameliyat Yaptırmak İstiyor

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Ahmet El, Suriye, İdlib, 3. Sayfa, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title