Suluca Haberleri

Suluca haber, Suluca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Suluca - 13.05.2021
Samsun'da 2 gün önce kaybolan kişi ölü bulundu
Suluca Mahallesi'nde yaşayan 49 yaşındaki Hüseyin Maraz, 2 gün önce erken saatlerde evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı.
Suluca - 06.11.2020
Son dakika haber! Adana'da eşini ve baldızını pompalı tüfekle yaralayan şüpheli gözaltına alındı
Ali E, aralarında çıkan tartışma nedeniyle bir süre önce babasının evine giden eşi Fatma E. ile konuşmak için merkez Yüreğir ilçesi Suluca Mahallesi'ndeki kayınbabasının evine gitti.
Suluca - 29.09.2020
Lapseki'de üst yapı çalışmaları sürüyor
Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, yerleşim alanlarının oldukça fazla olduğu, özellikle yaz aylarında oldukça fazla kullanılan Suluca ve Kemiklialan köylerinin içinden geçtiği sahil yolunda yaptıkları asfaltlama çalışmasının tamamlandığını söyledi.
Suluca - 22.09.2020
Edirne'den kısa kısa
Akça'ya ziyaretinde Suluca Köyü Muhtarı Tuncay Kaya da eşlik etti.
Suluca - 12.09.2020
Tosya Kaymakamı Pandemi için alınan ilave tedbirleri açıkladı
Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin korona virüs nedeni ile alınan tedbirlere ilişkin yazılı bir açıklama yaparak vatandaşlara çeşitli uyarılarda bulundu. Konu ile ilgili yazılı açıklama yapan Kaymakam Deniz Pişkin, korona virüs vaka sayılarının artması nedeni ile çeşitli önlemler aldıklarını ifade etti. Korona virüs tedbirleri kapsamında hayvan pazarlarını kapatma kararı alabileceklerini ifade eden Pişkin, "Öncelikli olarak Pazartesileri ilçe merkezimizde oluşan yoğunluğu düşürmek için Organize Sanayi Bölgemizde, Suluca tarafında, Marangozlar Sitesinde ve yol üzerindeki bütün üretim tesislerimizde Pazartesi tatil uygulamasını bir süreliğine iptal ettik.
Suluca - 13.08.2020
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Turan, esnafla bir araya geldi Açıklaması
Turan, 2019 yılında ilçede 16 kilometre asfalt çalışması yapıldığını, 27 bin metrekareye yakın parke taşı döşendiğini anlatarak, şunları kaydetti: "Her 2 projenin toplam maliyeti 2,5 milyon liradan fazla. Lapseki-Suluca-Kemiklialan arasında yer alan 8 kilometrelik sahil yolu projesi tamamlandığında şehrimiz ve ilçemiz yeni bir turizm rotasına kavuşacak.
title