STV İle Fena Dalga Geçtiler

STV İle Fena Dalga Geçtiler

Türk televizyonlarının fenomen dizisi Leyla ile Mecnun, STV'nin efekt koymayı unuttuğu dizi sahnesini fena ti'ye aldı.

STV İle Fena Dalga Geçtiler

Türk televizyonlarının fenomen dizisi Leyla ile Mecnun, yine başka bir diziyle fena dalga geçti. Dizinin en komik karakterlerinden Erdal Bakkal'ın cehnnem sahnesi, STV'nin efekt koymayı unuttuğu dizi sahnesinin parodisi oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Samanyolu TV'de yayımlanan Küçük Kıyamet adlı dizi, hatalı cehennem sahnesi ile sosyal medyada alay konusu olmuştu. Sahnenin bir kısmında görsel efekleri uygulamayı unutan dizide, efekt uygulamaları için kullanılan mavi ve yeşil arka planlar olduğu gibi ekranda gösterilmişti. Cehennem atmosferinden bir anda mavi arka plan ve yeşil kıyafetler içindeki 'zebaniler' olan görüntüye geçen sahne, sosyal medyada uzun süre şaka malzemesi oldu.

TRT'nin parodileriyle efsaneleşen Leyla ile Mecnun dizisi de, dün yayımlanan bölümünde tımarhaneye kapatılan Erdal Bakkal'ın rüyasında söz konusu sahne ile dalga geçti. Rüyasında ateşler içinde zincirlenen Erdal Bakkal, bir anda kendisini mavi arka planın ve yeşil kıyafetli iki adamın ortasında buluyor. 'Noluyor lan?' diyerek kendini kurtaran Erdal Bakkal, her zamanki gibi bir müddet sonra sevinçle oynamaya başlıyor.

İşte STV'nin efekt koymayı unuttuğu sahne: