Haberler

Yeni Malatyaspor Transfer Dönemini Ertaç Özbir ile Kapattı

Yeni Malatyaspor, genç file bekçisi Ertaç Özbir ile yeniden anlaşmaya vardı.

Yeni Malatyaspor, genç file bekçisi Ertaç Özbir ile yeniden anlaşmaya vardı.

Bu transferle birlikte 25 kişilik oyuncu listesini oluşturan Yeni Malatyaspor, 2016-2017 birinci transfer dönemini de kapatmış oldu.

Genç kaleci, kulübüyle sözleşmesinin devam ettiğini, yönetim ve teknik heyetle oturup konuştuktan sonra kalma yönünde karar verdiğini ifade etti. Sarı-kırmızılı yönetim transferin son gününde geçen sezonki kalecisi Ertaç Özbir ile yeniden anlaşarak, transfer dönemini noktaladı.

"Çok çalışıp bu takımın vazgeçilmezi olmak istiyorum"

Başarılı eldiven, anlaşmanın ardından sağlık kontrolünden geçti. Ertaç ile sezon sonuna kadar anlaşıldığı ifade edildi.

Ertaç Özbir anlaşmayla ilgili olarak İHA muhabirine yaptığı açıklamada, Yeni Malatyaspor ile tekrar anlaştığı için mutlu olduğunu ifade etti.

Oturup konuştuktan sonra en doğru yolu bulduğunu belirten Ertaç, "Kulüp başkanımızla oturup konuştuk. Daha önce de söyledim, önceliğim her zaman kulübüm diye. Buradayım ve çok mutluyum. Başkanımıza ve teknik heyetimize teşekkür ediyorum. Çok çalışıp bu takımın vazgeçilmezi olmak istiyorum" diye konuştu. - MALATYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Yeni Malatyaspor Ertaç Özbir Spor Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title