Haberler

Eskişehirspor-Gençlerbirliği Soyunma Odası

Abone Ol

Sahasında Gençlerbirliği'ni 4-2 yenen Eskişehirspor'un teknik direktörü Ersun Yanal, maçı değerlendirmeden önce geçirdiği kalp krizi sonucunda yaşamını yitiren oyuncusu Ediz Bahtiyaroğlu'nun ölümünün kendilerini üzüntüye boğduğunu vurgularken,...

Sahasında Gençlerbirliği'ni 4-2 yenen Eskişehirspor'un teknik direktörü Ersun Yanal, maçı değerlendirmeden önce geçirdiği kalp krizi sonucunda yaşamını yitiren oyuncusu Ediz Bahtiyaroğlu'nun ölümünün kendilerini üzüntüye boğduğunu vurgularken, "Oldukça zor bir sürecinden geçiyoruz. Takımımızın karşılaştığı bir takım zorluklar oldu. En üzücüsü sevgili oyuncumuz Ediz Bahtiyaroğlu'nu kaybettik. Hepimizin başı sağ olsun. Bizi çok derinden yaraladı. Oyuncularımızla bu maça hazırlanmamız gerekiyordu. Bugünkü maça hazırlanmak için oldukça zorlandık. Tabi ki her canlı bir gün ölümü tadacak. Bu dönemdeki oyuncularımın tutumu ve gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkür ediyorum. Defansta zorluklar yaşasak da ofansif yönümüzü sahaya iyi yansıttık. Necati'de uzun zamandır bizimleymiş gibi oynaması skor açısından rahatlattı. Ekip savunması ve ekip hücumunu yapan iyi bir takımla oynadık. Takımın galibiyet iştahı 3 puan getirdi. Biz kaliteli bir takımız. Her takıma karşı her sonucu alabilecek bir takımız. Bundan sonraki dönemde bu oyunları referans edinip, iyi yerlere gelmemiz gerekiyor. Bir taraftan da takım savunmasında gösterdiğimiz oldukça disiplinsiz birkaç dakika var ki onu da giderebilecek oyunculara sahibiz" dedi.

Gençlerbirliği teknik direktörü Fuat Çapa ise, "İlk devre bizim adımıza çok ilginç bir karşılaşma oldu. Çünkü bakıldığı zaman Eskişehirspor'un atmış olduğu gollerden önce pozisyonlara girdik ve değerlendiremedik. Bugün skordan önce orta sahadaki dengeyi kuramadık. 4-4-2'den ziyade 4-2-4 oynadık. Özellikle 2-0'dan sonra bize yakışmayan bir oyun tarzı vardı. Ama ikinci yarı soyunma odasında gerekli taktiksel anlamda yapmamız gereken değişiklikleri yaptık. Ama rakip hemen skoru 4-0 yapınca açıkçası tamamen bizi demoralize etti. Genel olarak bakıldığında pozisyonlara girip değerlendiren bir takım ve pozisyonlara girip değerlendiremeyen bir takım vardı. Sevindirici tarafı skor 4-0 gibi oynamadık. Bu da gelecek için umut verici. Sahada savaşan, isteyen bir takım vardı" diye konuştu.

KA-HT(EK/AÖ) FOTOĞRAF - Eskişehir

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Spor

Gençlerbirliği Spor Kulübü Ediz Bahtiyaroğlu Eskişehirspor Ersun Yanal Spor Haberler

Bakmadan Geçme

PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Romantik Komedi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Erkek Sanatçı ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title