Elazığspor Kulübü'nde Görev Dağılımı Yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Elazığspor Kulübü'nde Görev Dağılımı Yapıldı

AA - Spor
 - Güncelleme:
Elazığspor Kulübü'nde Görev Dağılımı Yapıldı

Elazığspor Kulübü'nde yeni yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.

Elazığspor Kulübü'nde yeni yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, 7 Şubat'taki Olağanüstü Genel Kurul'da Selçuk Cengiz Öztürk başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.

Bu kapsamda, asbaşkanlığa Selami Öztürk, genel sekreterliğe Osman Biçer, 2. başkanlığa ise Mehmet Kaya, Ayhan Polat, Harun Hoşdil ve Veysel Demirci getirildi.

Ayrıca, Korkut Şerifoğulları profesyonel futbol takımları sorumlusu ve basın sözcüsü, Hasan Uygur altyapı sorumlusu, Burhan Şener, Erkan Mahmat ve Çağlar Duran hukuk işleri koordinatörü, Ekrem Yılmaz ve Mehmet Zafer Yetiş sosyal faaliyet ve taraftar sorumlusu, Hasan Celal Kaya, Halil Akpınar ve Necmettin Arslan tesisler ve stadyum sorumlusu, Abdullah Yiğit, Enes Hardalaç ve Ahmet Yaşar proje ve sponsorluk sorumlusu, Mehmet Zafer Yetiş ve Ahmet Yaşar kurumsallaşma sorumlusu, Burhan Şener ve Ahmet Fethi Koç basketbol takımı sorumlusu, Burhan Taneli sağlık işleri sorumlusu, Selahattin Öztürk de dış ilişkiler, temsil ve ağırlama sorumlusu oldu.

AA / Spor

Selami Öztürk, Ahmet Yaşar, Mehmet Kaya, Elazığspor, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title