Haberler

Boluspor'da Olağan Kongreye Doğru

Güncelleme:

Boluspor'da kongre öncesi gözlerin çevrildiği Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz: "Aday kim olursa olsun ben her zaman yanındayı."

PTT 1. Lig takımlarından Boluspor'da Cuma günü yapılacak olan olağan kongre öncesinde gözlerin çevrildiği Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İHA'ya yaptığı özel açıklamada, "Aday kim olursa olsun ben her zaman yanındayım ve olmak zorundayım. Ben Bolu'nun olduğu kadar Boluspor'un da hizmetkarıyım" dedi.

Boluspor Olağan Kongresi öncesinde, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın tavrının ne olacağı merak edilirken, Yılmaz, "Aday olan kim varsa onun yanında olmuşumdur. Hiçbir başkan benim için 'Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz yanımızda olmadı' diyemez. Görevdeki Boluspor Başkanı'ndan herhangi bir talebim olmamıştır. Ben karşılıksız

olarak Boluspor'a ve Bolu'ya destek vermişimdir. Benim dönemimde Necip Çarıkçı, Emin Semercioğlu ve Abdullah Abat başkanlık

yaptı. Gidip sorun neyi veya kimi nereye ne için aldıkları ile ilgili benim bir talebim olmuş mu? Ben Boluspor'un değil Bolu Belediyesi'nin başkanıyım. Sağda solda Abdullah Abat ile arası kötü diyorlar. Benim kimseyle aram kötü değil" diye konuştu.

Boluspor Kongresi öncesinde 'Alaaddin Yılmaz'ın istediği aday Boluspor Başkanı olur' şeklindeki dedikoduların hoş olmadığını ve bunun bilerek oluşturulduğunu ifade eden Yılmaz, "Mehmet İnceayan adaylığını açıkladığında beni aradı. Ben de Boluspor'un yanında olduğumu söyledim. Bizim görüşmemiz bu kadar oldu. Toplumdaki intibayı oluşturan biz değiliz. Boluspor kendi kongresiyle başkanını seçer. Bu açıklamalar Boluspor'a karşı talihsiz açıklamalardır. Ben, bugüne kadar kulübün yanında olmuşumdur" dedi.

Boluspor Başkanı Abdullah Abat ile aralarında bir sorun olmadığını sözlerine ekleyen Alaaddin Yılmaz, "Abdullah Abat, kongre öncesinde benimle görüşmedi. Üzülüyorum. Aday olmayacağını sizlerden duydum. Benimle görüşmediği için neden aday olmadı, neden vazgeçti gibi hususları bilme şansım yok. Aday olmaması üzücü. Önceden bunu belirtmeliydi. Kongre günü bunu açıklaması şık olmadı. Kendi kararıdır, saygı duymak zorundayız" şeklinde konuştu. - BOLU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Alaaddin Yılmaz Boluspor Spor Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title