Haberler

Bolt Atletizmden Men Edilebilir

Güncelleme:

Dünya Anti Doping Ajansı, Jamaika'ya görevli yollayacak ancak yöneticiler, ziyaretin ertelenmesini istiyor. Kararın sonucunda Jamaika men edilebilir.

Dünya Anti Doping Ajansı (WADA), gelecek hafta üç yetkilisini Jamaika'ya yollayacak. Ülkede incelemeler yapacak olan yetkililerin raporları doğrultusunda içlerinde Usain Bolt'un da olduğu birçok atlete ceza verilebilir.

Jamaika Dopingle Mücadele Komisyonu'nun (JADCO) başkanı Doktor Herbert Elliot bu ziyareti doğrulayarak, WADA'nın 28 ya da 29 Ekim'de Jamaika'ya üç yetkilinin geleceğini belirtti. Yerel bir radyo istasyonuna göre, yetkililer iki gün bu ülkede kalıp denetimler yapacak.

"BOLT MEN EDİLEBİLİR"

Prestijli İngiliz gazetesi Daily Telegraph'ın iddiasına göre ise JADCo bu denetimi bir yıl ertelemeyi istedi ancak WADA tarafından bu kabul görmedi. WADA Başkanı John Fahey, Jamaika'da uygun olmayan şeylerle karşılaşılması durumunda aralarında Usain Bolt'un da bulunduğu atletlerin uluslararası müsabakalardan men edilebileceğini söyledi.

Fahey, Telegraph'a verdiği demeçte, mevcut durumun WADA tarafından kabul edilemeyeceğini ve bunun böyle kalmayacağını sözlerine ekledi.

(Eurosport)

Kaynak: Haberler.Com / Spor

Dopingle Mücadele Komisyonu Usain Bolt 29 Ekim Jamaika Spor Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Fenerbahçe Hull City maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Fenerbahçe Hull City maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Galatasaray Trencin maçı ilk 11'i! Galatasaray'ın Trencin maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Fenerbahçe Hull City maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Hull City maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Galatasaray Trencin maçı CANLI izle! (HD) 18 Temmuz Galatasaray Trencin maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Fenerbahçe Hull City maçı CANLI izle! (HD) 18 Temmuz FB Hull City maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? EXXEN canlı maç izle! (FENERBAHÇE-HULL CİTY) EXXEN spor canlı izle! 18 Temmuz EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın
TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title