Haberler

"Aydınlar'ın Kararıyla Şok Geçirdik"

Mehmet Ali Aydınlar'ın istifasıyla boşalan Türkiye Futbol Federasyonu başkanlı görevine 27 Şubat'ta yapılacak seçimli genel kurula kadar vekalet edecek olan futbolun geçici başkanı Hüsnü Güreli, yaşanan süreci Doğan Haber Ajansı'na (DHA)...

Mehmet Ali Aydınlar'ın istifasıyla boşalan Türkiye Futbol Federasyonu başkanlı görevine 27 Şubat'ta yapılacak seçimli genel kurula kadar vekalet edecek olan futbolun geçici başkanı Hüsnü Güreli, yaşanan süreci Doğan Haber Ajansı'na (DHA) değerlendirirken, "İyi niyetimle aciliyet taşıyan işleri 27 Şubat'a kadar yerine getireceğim. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi. Güreli, yeni oluşacak yönetime girmeyeceğini, başkan adayı da olmayacağını açıklarken, "İnşallah Türk futbolu bu yaşanan süreci bir daha tekrarlamaz. Yeni göreve gelecek arkadaşa şimdiden başarılar diliyorum. Benim ne başkanlık ne de yönetime girme gibi bir arzum ya da hayalim var. Bu yönetime sadece bir ricayı kıramayarak girmiştim. Olanları gördükten sonra yeniden böyle bir görev almayı asla düşünmüyorum" diye konuştu. Güreli, Aydınlar'ın istifasına gerekçe olarak da, "Her şey iyi gidiyordu. Sanıyorum, Sayın Kısmet Erkiner'in açıklamaları, O'nu bir anda istifaya zorlayan gerçek oldu. İnanın hepimiz de şok geçirdik" diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Sporx.com / Spor

Mehmet Ali Aydınlar Doğan Haber Ajansı Hüsnü Güreli Spor Haberler

Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

Ertelenen motorin ve benzin zammı, daha yüksek bir rakamla pompaya yansıyacak

Ertelenen motorin ve benzin zammı, daha yüksek bir rakamla pompaya yansıyacak

AK Parti'de değişim süreci başlıyor! Önümüzdeki günlerde istifalar peş peşe gelecek

AK Parti'de değişim süreci başlıyor! Önümüzdeki günlerde istifalar peş peşe gelecek

Bakmadan Geçme

Baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı! Olay nerede oldu? Baba tutuklandı mı? İSKİ BARAJ DOLULUK ORANI 2024: İstanbul barajlarında son durum nedir? Baraj doluluk oranı yüzde kaç?? Ronalda Türkiye- Portekiz maçında oynayacak mı? Cristiano Ronaldo Türkiye maçında ilk 11 oynayacak mı? TÜRKİYE - PORTEKİZ maçı ne zaman? Türkiye- Portekiz maçı saat kaçta, hangi kanalda? TV YAYIN AKIŞI 22 HAZİRAN: Bugün hangi diziler var? Bu akşam hangi diziler ve programlar var? Temmuz'da emekli maaşı ne kadar olacak, zam var mı? En düşük emekli maaşı kaç TL olacak? Benzine zam var mı? 22 Haziran güncel yakıt fiyatları! Motorin, LPG fiyatları ne kadar oldu? Kaya Sabancı olayı nedir? Kaya Sabancı ile Vedat Aşçı neden kavga etti? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 22 Haziran günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? Resmi Gazete bugün (22 Haziran) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? EURO 2024 Türkiye- Portekiz hangi kanalda? #9917 22 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 22 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 22 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 22 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 22 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Arda Güler Portekiz maçında oynayacak mı? Arda ilk 11'de mi?
Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title