Sosyal Medya Fenomeni Mehmet Burak Torun'un "İnternetle İlişkisi Var" Kitabı Büyük Beğeni Topladı

Sosyal Medya Fenomeni Mehmet Burak Torun'un "İnternetle İlişkisi Var" Kitabı Büyük Beğeni Topladı

Ünlü sosyal medya uzmanı Mehmet Burak Torun'un yeni kitabı "İnternetle İlişkisi Var" çıkışının ilk gününden bu yana Türkiye'nin her köşesinden büyük ilgi görüyor.

Sosyal Medya Fenomeni Mehmet Burak Torun'un

Ünlü sosyal medya uzmanı Mehmet Burak Torun'un yeni kitabı İnternetle İlişkisi Var çıkışının ilk gününden bu yana Türkiye'nin her köşesinden büyük ilgi görüyor.

SOSYAL MEDYA VE İNTERNET BAĞIMLISI OLUP OLMADIĞINIZI ÖLÇÜYOR

Fenomen ve danışmanın kendi deneyim ve bilgilerinden yola çıkarak yazdığı ve internet bağımlılığını konu alan kitabı, sadece bu hastalık ile ilgili bilgi vermiyor. İnternetle İlişkisi Var kitabı aslında sizin bir sosyal medya ve internet bağımlısı olup olmadığınızı da ölçüyor. Üstelik bununla da kalmayıp bağımlıysanız ya da değilseniz size farklı yöntemler sunuyor.

İNTERNET BAĞIMLILARININ HİKAYELERİ ANLATILIYOR

Okuduğunuzda oldukça şaşıracağınız ilginç bilgilere ve internet bağımlılarının hikayelerine yer verilen İnternetle İlişkisi Var, okuyucuları tarafından da yakından takip ediliyor. Okuyucular yazardan imzalı kitap alabilmek için birbirleri ile yarışıyor. Türkiye'nin birçok şehrinde fuarlara katılarak kitap imzalayan ve hayranları ile buluşan yazarın bir sonraki imza günü 21 Nisan Cumartesi saat 14.00- 16.00 arasında. 25.TÜYAP İzmir Kitap Fuarında yerini alacak olan yazar 2.Salon'da Bence Kitap Standında hayranları ile buluşacak. İnternetle İlişkisi Var kitabınızı imzalatmak, interneti bağımlı olmadan etkili bir şekilde kullanmak ve Mehmet Burak Torun ile tanışmak için fuardaki yerinizi alın!