Songül Karlı'dan yıllar sonra gelen itiraf! Meğerse o evliliği... - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Songül Karlı'dan yıllar sonra gelen itiraf! Meğerse o evliliği...

Snob Magazin - Haberler | Magazin
Songül Karlı'dan yıllar sonra gelen itiraf! Meğerse o evliliği...

Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini açıklayan sanatçı Songül Karlı, evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Karlı, evliliğinin perde arkasını ilk kez anlattı. İşte Karlı'nın şaşırtan açıklamaları...

Şarkıcı Songül Karlı, 2012 yılında nikah masasına oturduğu Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını iddia ederek "Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım" demişti. Yüncü yüzünden evine haciz geldiğini söyleyen Karlı, evliliği hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

"MEŞHUR OLMAK İSTİYORDU"

Magazin Noteri'ne konuşan 47 yaşındaki şarkıcı, "Adam yok adam... Oturduğum sitede birçok manken, oyuncu, şarkıcı var, hepsi yalnız. Birçok güzel ve çalışkan kadın var, adam yok. Piyasadaki erkekler çok iyi tiyatrocu. Oynuyor hepsi... Bir sürü ünlü kadınla birlikte olmak ve skor yapmak peşindeler. Son kocam bile meşhur olma derdindeydi" dedi.

REYTİNG UĞRUNA EVLİLİK

Yıllar önce bir evlilik programının sunuculuğunu yapan ve Yüncü ile de canlı yayında evlenen Karlı, eski eşi ile reyting uğruna evlendiğini söyledi.

"SEVDİĞİM BİR İNSAN DEĞİLDİ"

Ünlü şarkıcı, "Yaptığımız program bir kere 89. olunca yapımcılar geldi, "Artık evleneceksin" dedi ve böyle gelişti. Yoksa Metin Yüncü, çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan da değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi, 40 kere kolilerini kapıya koydum." dedi.

5 yıllık evliliğinde 4 kez ayrılmak istediğini ve 4 kez dayak yediğini belirten Karlı, eski eşinin "Sen burada oturacaksın, bana çocuk yapacaksın. Seni öldürürüm, gebertirim" diyerek, kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti.

Songül Karlı'dan yıllar sonra gelen itiraf! Meğerse o evliliği...

Snob Magazin - Magazin Haberleri
500
title