Son Sürat Devam

Son Sürat Devam

Ekranların En Beğenilen Dizilerinden Binbir Gecce'nin Üç Önemli İsmi Dizinin İlk Bölümünü Birlikte İzledi

Son Sürat Devam

EKRANLARIN EN BEĞENİLEN DİZİLERİNDEN BİNBİR GECCE'NİN ÜÇ ÖNEMLİ İSMİ DİZİNİN İLK BÖLÜMÜNÜ BİRLİKTE İZLEDİ

Bu sezonun ilk bölümü dün gecce yayınlanan 'Binbir Gecce' dizisinin oyuncuları Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Ceyda Düvenci, Karaköyde bulunan bir restoranda dizinin yeni bölümünü beraber seyrettiler.

Çıkışta gazetecilerin sorularını cevaplandıran ünlü oyunculardan Halit Ergenç, bu senede geçen sene olduğu gibi aynı tempoyla ilerleyeceklerini belirterek; 'Ne olur ne biter bizde tam bilemiyoruz ama bu sene tempomuz daha yükselecek' diyerek daha fazla bilgi vermekten kaçındı.

Bu sezonda yine sürprizlerin yaşanacağını belirten Ceyda Düvenci ise; 'Dizinin başarısı bence ekibin birliği ve iş disiplininden kaynaklanıyor. Biz birbirimizi hala ilk günkü gibi çok seviyoruz. Bu sezonda da her şeyin çok güzel olacağına eminiz' şeklinde konuştu.

Dizinin en gözde isimlerinden Bergüzar Korel de geçen sezonki tempolarıyla devam edeceklerini ifade ederek; 'Geçen sezonki gibi devam edeceğiz. Şehrazat herhangi bir travma yaşamayacak tabi ki ama senaryoda bazı değişiklikler olacak. Çok güzel bir şekilde devam edeceğiz' açıklamasını yaptı.

Kaynak: Gecce