Son Dakika! Beyoğlu'nda dünürleriyle tartışan gelinin babası dehşet saçtı: 3 ölü - Haberler
Haberi Paylaş

Son Dakika! Beyoğlu'nda dünürleriyle tartışan gelinin babası dehşet saçtı: 3 ölü

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Son dakika! İstanbul Beyoğlu'nda dünür olan iki aile arasında çıkan tartışmada bacağından vurulan gelinin babası, silahıyla damadı, dünürü ve damadının kuzenini öldürdü. Saldırgan kayınpeder hastaneye kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başladı.

Örnektepe Kanarya Sokak'ta yaşanan olayda, kısa süre önce evlenen Berk Giray ve Hatice Giray çifti iddiaya göre sorun yaşamaya başladı. Birkaç gün önce evden ayrılan Hatice Giray, dayısının evine geldi.

Eşiyle tekrar barışmak isteyen damat Berk Giray ise yanına babası ve kuzenini alarak bugün öğle saatlerinde Hatice Giray'ın kapısına dayandı. Evin önünde yaşanan tartışma üzerine gelinin babası Mürsel Ağrı da olay yerine geldi.

Son Dakika! Beyoğlu'nda silahlı saldırıda 3 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı

Yaşanan tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Çıkan çatışmada kayınpeder Mürsel Ağrı, bacağından vuruldu. Silahını çeken Ağrı, damadı Berk Giray'ı, dünürünü ve damadın kuzeni olduğu öğrenilen bir kişiyi vurarak öldürdü.

Polis olayla ilgili çok yönlü inceleme başlattı. Olay yeri inceleme ekipleri, dehşetin yaşandığı sokakta çalışma yaptı. Olay yerinde bulunan 3 ceset incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılacak.

Son Dakika! Beyoğlu'nda dünürleriyle tartışan gelinin babası dehşet saçtı: 3 ölü
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (21)
Platon :Ulan su bit coin bi firlasin. Daha bu ulkeye gelirsem.
Mehmet Sadık Yağcı:Ahir zamanda cinayet ve anarşi çoğalacak. Adam öldürmek çok basit bişey olacak. Hadis-i Şerif
Mehmet Kart:Ne varmış ülkenin halinde? Ben dahil birçok Türk yaban ellerde çalışıyor. Yaklaşık 8 milyon Türk. Bir de bunların çocukları ve torunları yaşadığı ülkenin vatandaşlığını alanlarla 15 milyon fazladır. Kim nerde işini tutturursa orda yaşar. Dünya kanunu bu kimse kimseye kızmasın. Türkler de başka ülkelerde yıllarca mülteci yaşadı.
500