Son Dakika: Isparta elektrik kesintisi! 2 Ağustos Isparta'da elektrikler ne zaman gelecek? - Haberler
Haberi Paylaş

Son Dakika: Isparta elektrik kesintisi! 2 Ağustos Isparta'da elektrikler ne zaman gelecek?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Son Dakika: Isparta elektrik kesintisi! 2 Ağustos Isparta'da elektrikler ne zaman gelecek?

Son Dakika: Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya 2 Ağustos Pazartesi Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre 2 Ağustos Pazartesi Isparta'nın çeşitli ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Isparta'nın elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Isparta'nın elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Isparta'nın hangi ilçelerde elektrik eksilecek, Isparta'nın elektrik ne zaman gelecek? Isparta'nın elektrik ne zaman gelecek?

Son Dakika: Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya 2 Ağustos Pazartesi Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre 2 Ağustos Pazartesi Isparta'nın çeşitli ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Isparta'nın elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Isparta'nın elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Isparta'nın hangi ilçelerde elektrik eksilecek, Isparta'nın elektrik ne zaman gelecek? Isparta'nın elektrik ne zaman gelecek? Isparta'nın elektrik kesintisi ve detayları haberimizde. Bugün elektrik kesilecek mi? İşte detaylar haberimizde...

ISPARTA'NIN ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER

Isparta'nın başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok ilinde gerçekleşen elektrik kesintisinin iletim hatlarından kaynaklı olduğu bildirildi. Arızaya müdahale edilmekte olup en kısa sürede onarım sağlanacağı açıklandı.

Kesintiye üretim-tüketim dengesizliği nedeniyle gidilmiş olabileceği ifade edildi.

Elektrik kesintisine TEİAŞ gitti. Tüm illerde bir saat dönüşümlü olarak elektrik kesintileri yapılacağı kaydedildi. Üretim-tüketim dengesindeki sıkıntı nedeniyle yapılacak kesintilerin iki gün süreceği ifade edildi.

ISPARTA'NIN ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER

NO: 7918231

ISPARTA,MERKEZ,MERKEZ VATAN 4146,MERKEZ VATAN 4150,MERKEZ VATAN Mah. 106 Cd,MERKEZ VATAN Mah. 4128 Sk. bölgelerinde 02/08/2021 09:00:00 - 02/08/2021 16:00:00 saatleri arasında Bakım Çalışması Sebebi ile İş Sağlığı ve Güvenliği'ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ISPARTA'NIN ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER İÇİN TIKLAYINIZ...

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500