Türk parasıyla burnunu silen turist gözaltına alındı - Haberler
Haberi Paylaş

Türk parasıyla burnunu silen turist gözaltına alındı

AA / Halil Demir - Haberler | Güncel

İstanbul'da bir restoranda burnunu sildiği Türk Lirası'yla hesap ödeyen ve o anları videoya çekerek sosyal medya hesabından paylaşan Filistin asıllı İsrail vatandaşı turist, kaldığı otelde gözaltına alındı.

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sosyal medyada paylaşılan söz konusu görüntü ile ilgili çalışma başlattı. Polis ekipleri, videoyu paylaşan kişinin Filistin asıllı İsrail vatandaşı Mohamad Nader Badarneh olduğunu belirledi.

GÖZALTINA ALINDI

Ekipler, "Devlet egemenliği alametlerini aşağılama" suçundan hakkında gözaltı kararı verilen zanlıyı, Beşiktaş'ta kaldığı otelde gözaltına aldı.

Türk parasıyla burnunu silen turist gözaltına alındı

SINIR DIŞI EDİLECEK

Emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından şüphelinin, sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezi'ne teslim edileceği belirtildi.

Türk parasıyla burnunu silen turist gözaltına alındı
AA / Halil Demir - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (26)
Tufan Krkmz:FILISTIN BOLGESINDE DOGMUŞ BIR SIYONIST YAHUDIDIR BU...OYLE CAHIL CAHIL GAZA GELMEYIN..
Ali Kaya:değerli değersiz fark etmez bir ülkenin bayrağı değerliyse parasıda öyledir saygısız kabiliyetsizin biriymiş bunun gibi maymunlar yapıyor yapacağını
Engin Turan:Bir dolar birmilyon sekiz yüz elli kat daha değerli olursa Yada neredeyse iki milyon kat daha fakirlesirse bir devlet olacağı bu Paradan sıfır atmak çare değil
500