12 yaşındaki kız, arkadaşlarıyla konuşurken boşluğa düştü! Görünmez kaza kamerada - Haberler
Haberi Paylaş

12 yaşındaki kız, arkadaşlarıyla konuşurken boşluğa düştü! Görünmez kaza kamerada

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Çağlayan'da 12 yaşındaki kız, yolda arkadaşlarıyla konuşurken merdiven boşluğuna düştü. İlginç olay kameralara yansırken, neye uğradığını şaşıran kız, arkadaşları tarafından kaldırıldıktan sonra ambulansla hastaneye götürüldü.

Önceki gün saat 15.30 sıralarında Kağıthane Çağlayan'da meydana gelen olayda 12 yaşındaki Serranur U. arkadaşlarıyla kaldırımda yürümeye başladı. Bir süre sonra arkasını dönen kız, arkadaşına cevap vereceği esnada merdivenin bulunduğu depo boşluğuna düştü.

Olayın ardından neye uğradığını şaşıran kız belinden yaralandı. Arkadaşlarının yardımıyla boşluktan çıkartılan kız için sağlık ve polis ekiplerine ihbarda bulunuldu.

12 yaşındaki kız, arkadaşlarıyla konuşurken boşluğa düştü! Görünmez kaza kamerada

İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı kızı yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

İlginç olay ise güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, kız arkadaşlarıyla yola yürüyor. Bir süre sonra duran kız arkası dönük şekilde arkadaşlarına cevap veriyor. O esnada kız boşluğa basarak düşüyor. Arkadaşları ise kızı boşluktan kaldırıyor.

12 yaşındaki kız, arkadaşlarıyla konuşurken boşluğa düştü! Görünmez kaza kamerada
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (3)
senata silva:Haçan o çukuru gabadup hastanenin önüne açsaydiler, ambulansun gelmesine gereh yoğidi..
Doğrucu Davud:Bu cinayete teşebbüs çukurunu - boşluğunu tedbirsiz halde tutan sebep olan ne kadar adam varsa bulunmazsa ve cezaları verilmezse bu cezaları vermeyenler toplumu infiale sürüklenmesi için ortam sağlayan hainlerdendir bakıp göreceğiz kim hain kim vatan evladı göreceğiz
Aslhn erdun :Ne kadar normal karşılıyoruz değil mi, önünde hiçbir işaret olmayan çukurları,tehlike yaratacak alanları, korumasız merdiven boşluklarını.. Ama garibim kız ders aldı.. Artık Türkiye vatandaşı olarak alışır tabi !!!
500