"Kalabalık yapmayalım" diyen doktoru tekme tokat dövdü! Korku dolu anlar kamerada - Haberler
Haberi Paylaş

"Kalabalık yapmayalım" diyen doktoru tekme tokat dövdü! Korku dolu anlar kamerada

AA - Haberler | 3. Sayfa

Isparta Şehir Hastanesinde, bir doktorun hasta yakını tarafından darbedilme anı, güvenlik kamerasınca kaydedildi. Hastane Acil Servisinde görev yapan Dr. Baki Ünlü, bir hasta yakını tarafından darbedildi.

Isparta Şehir Hastanesi Acil Servis bölümünde saat 20.00 sıralarında iddiaya göre,O.M., yakınlarıyla birlikte oğlu M.Y.M.'yi hastaneye getirdi.

KALABALIK İÇİN UYARI YAPTI

Bu sırada Dr. Baki Ünlü, kalabalıktan dolayı hasta yakınlarını 'içeride kalabalık bir şekilde beklemeyelim' diyerek uyardı. Bu uyarının ardından baba O.M., Dr. Ünlü'ye yumruklu saldırıda bulundu. Olay sırasında acil serviste beyaz kod alarmı verildi. Güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle saldırgan olay yerinden uzaklaştırıldı.

Hastane Başhekimi Feridun Ruşen Keskin, yaptığı yazılı açıklamada, salgın sürecinde fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına yönelik şiddeti kınadıklarını belirtti. Yasal sürecin takipçisi olacaklarını vurgulayan Keskin, "Meslektaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Her zaman yanında olduğunuzu da söylemek istiyoruz." ifadesini kullandı.

O ANLAR KAMERADA

Öte yandan olay anı, güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. Görüntülerde, odadan hastane koridoruna çıkan bir hasta yakınının, Dr. Baki Ünlü'ye yumruk atması ve güvenlik görevlilerinin olaya müdahale etmesi yer alıyor.

AA / Yalçın Çelen - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (11)
Orhan Tuna:devlet hastanelerınde doktorların yuzde 70 inde dısıplın ıstek ılgı kalmamış teftiş denetım yok olmuş özel hastanelerı olan kışıden bakan olmaz fahrettın koca gıtmelı etik deyıl sıradan bır doktor kişi olmalı bakan doktorların aklı baska yerlerde kafaları hastanede deyıl doktorda olsan merhametı vijdanı ahlakı allahtan korkmayı anne baba ögretır
Bir Vatandas :video ile yazilan haber uymuyor, Dr odadan cikmis gidiyor, adam pesinden gidip saldiriyor.. allah bilir ne dedi herife, bir de bakmamistir adamin hastasina, herifte evladi icin gereken yapilmayinca zivanadan cikmistir. Bu memleketde düzensizligin sebebi egitimsiz insanlar ama genelde diplomali egitimsizler..
omer turan:devletteki doktorlar çok kibirli oluyor ama aynı doktor özele geçince insan gibi davranıyor.
500
title