Vahşice katledilen Azra için Bakan Yanık'yan mesaj: Davanın takipçisiyiz - Haberler
Haberi Paylaş

Vahşice katledilen Azra için Bakan Yanık'yan mesaj: Davanın takipçisiyiz

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık, kendisinden 5 gündür haber alınamayan ve vahşice katledilen üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu için yaptığı paylaşımda, "Katilin mümkün olan en ağır cezayı alması için davanın takipçisiyiz" dedi.

Antalya'da yaşayan Azra Gülendam Haytaoğlu, koronaya yakalandıktan sonra yanında kaldığı ablasıyla tartıştı. Bunun üzerine evden kimliğini bile almadan çıkan genç kız, telefonla ulaştığı ablasına "Bir abiyle kalacağım" dedi ve izini kaybettirdi. Uzun süredir aranan Azra ölü bulundu. Talihsiz kızın, iş için buluştuğu bir emlakçı tarafından tecavüz edilip boğulduğu öğrenildi. Cinayeti itiraf eden zanlı, Azra'yı öldürdükten sonra cansız bedenini 5 parçaya ayırıp ormana gömdüğünü söyledi.

"TAKİPÇİSİYİZ"

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, konu hakkında yaptığı paylaşımda, "İnsanlık dışı bir şekilde katledilen Azra Gülendam Haytaoğlu'na Allah'tan rahmet; acılı ailesine başsağlığı diliyorum. İhtiyaç duydukları her aşamada onların yanında olacağız. Katilin mümkün olan en ağır cezayı alması için davanın takipçisiyiz" ifadelerini kullandı.

Son dakika haber... Bakan Yanık'tan Azra Gülendam Haytaoğlu açıklaması

Vahşice katledilen Azra için Bakan Yanık'yan mesaj: Davanın takipçisiyiz
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
500