Hadise hakkındaki yayınların durdurulması için karar aldırdı
Advertisement

Hadise hakkındaki yayınların durdurulması için karar aldırdı

Hadise hakkındaki yayınların durdurulması için karar aldırdı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Ünlü sanatçı Hadise, Reza Zarrab ile ilişki yaşadığına yönelik hakkında çıkan iddialar sonrası harekete geçerek yayınların durdurulması yönünde karar aldırdı.

Ünlü sanatçı Hadise'nin Reza Zarrab ile ilişki yaşadığına yönelik iddialar hakkında mahkeme yayınların durdurulması kararı verdi.

AİLE BİRLİĞİNİN TEMELDEN SARSILDIĞI İFADE EDİLDİ

Sanatçı Ebru Gündeş, Reza Zarrab ile 11 yıllık evliliğini Bodrum Aile Mahkemesi'ne açtığı dava ile sonlandırmak istemişti. Gündeş dilekçesinde Reza Zarrab'ın başka kadınlar ile ilişkisi olduğunu söyleyerek aile birliğinin temelden sarsıldığını ifade etmişti.

"BAŞKA KADINLAR İLE İLİŞKİSİ VAR"

Gündeş'in boşanma dilekçesinde yer alan "Başka kadınlar ile ilişkisi var" iddiasının ardından, o kadınlardan birinin Hadise olduğu öne sürülmüştü. İddiaların ardından Hadise, avukatı Hakan Öncel aracılığıyla mahkemeye başvurarak yayın yasağı istedi. Mahkeme Hadise hakkında yazılı-görsel basın ve sosyal medya hesaplarında yapılacak yayınların durdurulmasına karar verdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (1)
ORHAN TUNA: Reza. Hadiseye bakmaz tenezzül etmez. Rezada ne güller vardır neler,,, onamı kaldı hadiseyi tanımaz bile
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title