Nefes kesen kovalamaca! Kıskıvrak yakalanan hırsızların kaçış anı anbean kamerada

Nefes kesen kovalamaca! Kıskıvrak yakalanan hırsızların kaçış anı anbean kamerada

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Bursa'da polis tarafından yakalanacağını anlayan iki hırsız ve ekipler arasında nefes kesen bir kovalamaca yaşandı. Polisin havaya ateş açarak durdurmaya çalıştığı hırsız, taksiye binerek kaçmaya çalıştı; ancak önü başka bir taksi tarafından kesildi. Diğer hırsız ise bir AVM'nin kapısı önünde kıskıvrak yakalanırken, kaçma anı kameraya yansıdı.

Nefes kesen kovalamaca merkez Osmangazi ilçesi Mudanya Yolu'ndaki bir alışveriş merkezi önünde yaşandı. Hırsızlık yaptıkları öne sürülen iki kişiyi fark eden polis nefes kesen takip başlattı. Takip sonucu yakalanacağını anlayan 2 şahıs, kaçmaya başladı.

HAVAYA ATEŞ AÇTILAR

Mudanya Caddesi üzerinde kaçan şüphelileri kovalayan Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler havaya ateş açtı. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

TAKSİYE BİNİP KAÇMAK İSTEDİ, BİR BAŞKA TAKSİ YOLUNU KESTİ

Kaçan şüphelilerden biri alışveriş merkezi önünde bulunan bir taksiye binerek kaçmak istedi. Taksinin hareket ettiği sırada bir başka taksi sürücüsü aracıyla, şüphelinin bulunduğu taksinin önüne çekip yolunu kesti. Polis ekipleri taksinin içerisindeki şüpheliyi kıskıvrak yakalayıp etkisiz hale getirdi.

AVM'NİN ÖNÜNDE YAKALANDI

Diğer kaçan şahsı da AVM'nin kapısı önünde yakalayan ekipler yere yatırıp ters kelepçe takarak etkisiz hale getirdi. Polis merkezine götürülen şüpheliler adli işlemlerin ardından adliyeye sevk edilecek.

Nefes kesen kovalamaca! Kıskıvrak yakalanan hırsızların kaçış anı anbean kamerada

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (4)
WWW: Sürekli serbest kalmalarına rağmen polis ısrarla canla başla çalışıp yakalıyor. Valla helal olsun. Aldığınız para helal.
GİRİLMEZ: bursa da bu tür olaylarla devamlı ön plandamı banamı öle gliyor
REF: Nasıl olsa serbest kalır niye kovalıyorsunuz
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title