Son Dakika: Antalya elektrik kesintisi! 2 Ağustos Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? - Haberler
Haberi Paylaş

Son Dakika: Antalya elektrik kesintisi! 2 Ağustos Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Son Dakika: Antalya elektrik kesintisi! 2 Ağustos Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek?

Son Dakika: Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya 2 Ağustos Pazartesi Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre 2 Ağustos Pazartesi Antalya'nın çeşitli ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Antalya'nın elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Antalya'nın elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Antalya'nın hangi ilçelerde elektrik eksilecek, Antalya'nın elektrik ne zaman gelecek? Antalya'nın elektrik ne zaman gelecek?

Son Dakika: Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan ( Bedaş ) yapılan açıklamaya 2 Ağustos Pazartesi Boğaziçi Elektrik Dağıtım'dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre 2 Ağustos Pazartesi Antalya'nın çeşitli ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Antalya'nın elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Antalya'nın elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Antalya'nın hangi ilçelerde elektrik eksilecek, Antalya'nın elektrik ne zaman gelecek? Antalya'nın elektrik ne zaman gelecek? Antalya'nın elektrik kesintisi ve detayları haberimizde. Bugün elektrik kesilecek mi? İşte detaylar haberimizde...

ANTALYA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER

Antalya'nın başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok ilinde gerçekleşen elektrik kesintisinin iletim hatlarından kaynaklı olduğu bildirildi. Arızaya müdahale edilmekte olup en kısa sürede onarım sağlanacağı açıklandı.

Kesintiye üretim-tüketim dengesizliği nedeniyle gidilmiş olabileceği ifade edildi.

Elektrik kesintisine TEİAŞ gitti. Tüm illerde bir saat dönüşümlü olarak elektrik kesintileri yapılacağı kaydedildi. Üretim-tüketim dengesindeki sıkıntı nedeniyle yapılacak kesintilerin iki gün süreceği ifade edildi.

ANTALYA'NIN ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER İÇİN TIKLAYINIZ...

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haber: Son Dakika: Antalya elektrik kesintisi! 2 Ağustos Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? - Haberler
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 01:04:00. #1.12#