Söke Belediyesi Araç Parkını Güçlendirdi
Haberler » Yerel » Söke Belediyesi Araç Parkını Güçlendirdi - Haberler

Söke Belediyesi Araç Parkını Güçlendirdi

Söke Belediyesi araç parkını güçlendirmeye devam ediyor.

Söke Belediyesi Araç Parkını Güçlendirdi

araç parkını güçlendirmeye devam ediyor. Söke Belediyesi araç parkına, 6 adet daha araç kazandırdı. Üç adet damperli kamyon, bir adet sulama aracı, bir adet kepçe ve bir adet forklift hizmet verecek.


Daha önce 19 araçlık yeni filosunu araç parkına kazandırarak, geçtiğimiz Nisan ayı içinde tanıtımını yapan Söke Belediyesi; araç filosuna yeni araçlar kazandırmaya devam ediyor. Şantiye hizmetlerinde kullanılacak olan damperli kamyonlar ile kepçe, sulama aracı ve forklift kullanılmaya başlandı. Bir adet damperli kamyonun daha Ağustos ayı içinde Söke Belediyesi araç parkına kazandırılacağı öğrenildi.


Hizmetlerinde daha hızlı ve etkin verilebilmesi için Söke Belediyesi'nin ömrünü yitirmiş, maliyeti yüksek araç filosunu yenilediklerini belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; "Büyükşehir gerçeği ile birlikte hizmet alanı genişleyen Sökemizde, şantiye hizmetlerinin daha yüksek performansta gerçekleşmesi için çabalıyoruz. Bunun içinde tüm maddi güçlük ve gelir kaybımıza rağmen araç filomuzu güçlendiriyoruz" dedi. - AYDIN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler