Haberler

Tetikçinin Oğlu nerede çekiliyor? Tetikçinin Oğlu dizi çekimleri nerede yapıldı, mekanlar neresi? Hangi il ve ilçede çekiliyor?

Güncelleme:

Fox TV'nin yakında başlayacak olan yeni dizisi Tetikçinin Oğlu'nun ilk fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanını izleyenler dizinin nerede çekildiğini merak ediyor. Peki, Tetikçinin Oğlu dizisi nerede çekiliyor? Tetikçinin Oğlu hangi il ve ilçelerde çekildi? İşte detaylar...

Tetikçinin Oğlu, O3 Medya ve Same Film imzalı, yakında FOX'ta yayımlanmaya başlayacak olan, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek'in yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı, başrollerinde Şevket Çoruh ve Timuçin Esen'in yer aldığı dram ve aksiyon türündeki Türk televizyon dizisidir. Peki, Tetikçinin Oğlu nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Tetikçinin Oğlu dizi çekimleri nerede yapıldı, mekanlar neresi?

TETİKÇİNİN OĞLU NEREDE ÇEKİLİYOR?

Tetikçinin Oğlu dizisi genel olarak Bodrum, Muğla illerinde çekilmektedir. Dizinin çekim mekanları Bodrum ve Muğla olarak geçiyor.

Tetikçinin Oğlu nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Tetikçinin Oğlu dizi çekimleri nerede yapıldı, mekanlar neresi?

TETİKÇİNİN OĞLU KONUSU NEDİR?

Kırk yılın dostu; Korkmaz ve İskender. İskender'in oğlu bir kaza sonucu vefat eder. Suçlanan iseKorkmaz'ın 22 yıl önce kaybettiği ve yıllardır aradığı oğlu, Metin. Artıkiki dostkarşı karşıyalar; biri oğlu öldüğü için, diğeri iseoğlu ölmesin diye…

TETİKÇİNİN OĞLU OYUNCULARI KİMLER?

Şevket Çoruh - İskender

Timuçin Esen - Korkmaz

Genco Özak - Metin

Sezin Akbaşoğulları - Huri

Serhat Kılıç - Esat

Bahar Şahin - Sibel

Esra Kızıldoğan - Nursel

Aybike Turan - Kiraz

Kaya Akkaya - Sarp

Baran Can Eraslan - Yunus

Konuk oyuncular

Hilmi Cem İntepe - Yiğit

Nükhet Duru - Ayla

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Tetikçinin Oğlu Fox Tv Dizi Fox Dizi Gündem Magazin Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title