Sky News Haberleri

Sky News haber, Sky News son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sky News - 2.12.2020
Sevgilisi ve yenidoğan oğlunu koronavirüs nedeniyle 5 hafta boyunca göremedi
Yaşadıklarını Sky News'e anlatan 30 yaşındaki Craig Thomas'ın Ekim'in başlarında koronavirüs testinin pozitif çıktığı daha sonra 29 yaşındaki sağlık çalışanı sevgilisi Lura Savage'ın da semptom göstermeye başladığı ifade edildi.
Sky News - 2.12.2020
İngiltere, Pfizer ve BioNTech'in geliştirdiği Kovid-19 aşısını gelecek hafta uygulamaya başlayacak
Sky News'e konuşan Sağlık Bakanı Matt Hancock ise aşının onaylanmasının "harika" bir haber olduğunu söyledi.
Sky News - 23.11.2020
Oxford Üniversitesi Kovid-19 aşısının yüzde 70 etkili olduğunu açıkladı
Sky News'e konuşan İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock, hükümet olarak başından beri destekledikleri Oxford-AstraZeneca aşısıyla ilgili açıklanan verilerin cesaret verici olduğunu kaydetti.
Sky News - 18.11.2020
İngiltere'de aşırı sağ tehdidi hızla büyüyor
Sky News'e açıklamada bulunan Metropolitan Polisi Terörle Mücadele Birimi Başkanı Neil Basu, karantina uygulamaları döneminde "çevrim içi aşırılığın" ciddi oranda arttığını ve bu durumun radikalleşme için fırsat oluşturduğunu kaydetti.
Sky News - 17.11.2020
İngiltere'de "aşırı sağ düşünce" çocuklar arasında yaygınlaşıyor
Sky News'te yayımlanan bir haberde, İngiltere İçişleri Bakanlığının terörle mücadele programı kapsamında aşırı sağla olası ilişkileri nedeniyle takibi yapılan 18 yaşın altındaki çocukların sayısında çarpıcı bir artış olduğu belirtildi.
Sky News - 25.10.2020
İngiliz özel kuvvetleri, Manş Denizi'nde kaçak yolcuların bulunduğu petrol tankerine müdahale etti
BBC, özel kuvvetlerin soruna müdahale ettiğini bildirirken, Sky News yerel saatle 20.
Sky News - 1.10.2020
Rolls-Royce "kaynak için hisse satışı" görüşmelerini bıraktı
Birleşik Krallık merkezli televizyon kanalı Sky News ve gazete Daily Mirror'ın haberlerine göre, Rolls-Royce, Kuveyt varlık Fonu ve Singapur Kamu Yatırım Kurumu ile, olası hisse satışı konusunda görüşüyordu.
Sky News - 28.9.2020
Kuveyt varlık fonu Rolls-Royce'a ortak olmak istiyor
Sky News haberine göre de, bu nakit girişinin sağlanmasında kullanılması öngörülen alternatiflerden birinin de hisse  satışı olarak öngörülüyor ve bu nedenle Kuveyk varlık fonu ile görüşülüyor.
Sky News - 24.9.2020
İngiltere'de mobil "Kovid-19 temas ve izleme" uygulaması devreye girdi
Hancock, Sky News'e yaptığı açıklamada, İngiltere ve Galler'de kullanılabilecek mobil uygulamanın virüse yakalanma riski olan daha fazla insanın takip edilmesine yardımcı olacağını söyledi.
Sky News - 23.9.2020
Son dakika haber | İngiltere Dışişleri Bakanı Raab'dan ülkede ikinci bir ulusal karantinanın uygulanabileceği uyarısı
Raab, Sky News'e yaptığı açıklamada, artan Kovid-19 vakalarına, uygulanan test sayılarına ve alınan yeni önlemlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Sky News - 20.9.2020
Son dakika haberleri... İngiltere Sağlık Bakanı Hancock: İkinci bir ulusal karantinayı göz ardı etmiyoruz
Hancock, Sky News'e, ülkede son günlerde artan Kovid-19 vakalarına ve alınacak önlemlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Sky News - 4.9.2020
İngiltere Başbakanı Johnson'dan AB'den anlaşmasız ayrılık açıklaması
İngiliz SKY News'e Brexit sürecine ilişkin açıklamalarda bulunan Boris Johnson, ayrılığın ardından nakliye sektöründe oluşabilecek sınır sorunları da dahil her türlü olasılığa hazır olduklarını belirtti.
Sky News - 26.8.2020
Son dakika! İngiltere'de karantina uygulanan yerlerdeki ortaokullarda öğrenciler koridorlarda maske takacak
Eğitim Bakanı Gavin Williamson, Sky News kanalına yaptığı açıklamada, "Ülkede yerel karantina uygulamak zorunda kaldığımız bazı bölgeler var ve ortaokullarda, ortak alanlar gibi birkaç yerde gençlerin maske takmalarının doğru olduğunu düşünüyoruz.
Sky News - 26.8.2020
Son dakika haber! Böcek kovucularındaki bir maddenin Kovid-19'u öldürdüğü belirlendi
Sky News kanalının haberine göre, Savunma Bilimi ve Teknolojisi Laboratuvarı (DSTL), "Citriodiol" adlı maddeyle ilgili çalışmalarının ilk sonuçlarını yayımladı.
Sky News - 18.8.2020
Netanyahu BAE'yi "ileri demokrasi" olarak nitelendirdiği paylaşımını sildi
Netanyahu, Sky News Arapça kanalına verdiği röportajda, İsrail ile BAE arasında ilişkilerin normalleştirilmesi için varılan anlaşmaya dair değerlendirmelerde bulundu.
Sky News - 12.8.2020
İngiltere'ye ulaşmaya çalışan düzensiz göçmenleri görüntüleyen televizyonculara "röntgencilik"...
Fransa'dan küçük botlarla yola çıkıp Manş Denizi'ni aşarak İngiltere'ye ulaşmaya çalışan düzensiz göçmenleri görüntüleyen SKY News ve BBC News "röntgencilikle" suçlandı.
Sky News - 4.8.2020
İngiliz Sky News'ten Türkiye'nin Kovid-19'la mücadelesine övgü Açıklaması
İngiliz Sky News'te yayımlanan bir haberde, Türkiye'nin yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede gösterdiği başarıya dikkat çekilerek, sağlık çalışanlarının hastalığın takibinde birer dedektif gibi çalıştığı değerlendirmesinde bulunuldu.
Sky News - 29.7.2020
BAE basını Ürdün'deki Öğretmenler Sendikası krizini sevinçle karşıladı
Başsavcı'nın kararından bu yana yoğun bir şekilde Sendika aleyhtarı yayın yapan Abu Dabi merkezli Sky News Arapça kanalı, konuyla alakalı tüm haberlerini yolsuzluk üzerinden kurgulamaya başladı.
Sky News - 28.7.2020
İngiltere Başbakanı Johnson: "Avrupa'da Kovid-19 vakalarındaki artış ikinci dalganın işareti"
İngiliz SKY News'e konuşan Johnson, İspanya'ya seyahat uyarısı kararının savunarak vaka sayılarının tekrar artmaya başladığı bölgelere karşı hızlı ve kararlı bir eylemde bulunacaklarını söyledi.
Sky News - 26.7.2020
İngiltere Dışişleri Bakanı Raab: "Önlemler alınmadığı takdirde Kovid-19'da ikinci dalgayı...
İngiliz Sky News'e konuşan Bakan Raab, İspanya'nın doğusundaki Katalonya ve Aragon özerk bölgelerinde yoğunlaşan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında, artan yeni vakalardan ülkesinin etkilenmemesi için hızlıca karar aldıklarını anlattı.
Sky News - 23.7.2020
İngiltere'den Rusya'ya uydu testlerinde uzaya silah niteliği taşıyan bir nesne gönderdiği suçlaması
İngiliz Sky News'in haberinde, İngiltere ve Amerika'nın, Rusya'nın uydu denemelerinden derin endişe duyduğu bildirildi.
Sky News - 2.7.2020
Kripto mesajlaşma programına sızan İngiliz polisi yüzlerce kişiyi yakaladı
Sky News'in konuya ilişkin haberinde, yakalananların birçoğunun kendini "dokunulmaz" olarak gördükleri, yasal yollarla elde edilmiş gibi gösterdikleri paralarla "saygın hayat" yaşadıkları belirtildi.
Sky News - 21.6.2020
Çin'de köpek eti festivali tepkilere rağmen başladı
Sky News'in haberine göre, Çin'de Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında köpeklerin çiftlik hayvanı statüsünden çıkarılmasına rağmen Guangxi eyaletine bağlı Yulin kentinde bugün başlayan tartışmalı "Liçi ve Köpek Eti" festivalinde binlerce köpek kesilerek tezgahlarda sergileniyor.
Sky News - 21.6.2020
İngiliz polisi, bir kasabadaki bıçaklı saldırının terör eylemi olmadığını açıkladı
Yerel haber ajansı Press Association ve Sky News kanalının güvenlik kaynaklarına dayandırdıkları haberlerde, saldırının terör eylemi olduğu iddia edilmişti.
Sky News - 21.6.2020
İngiltere'deki bıçaklı saldırının terör bağlantılı olduğu iddia edildi
Yerel haber ajansı Press Association ve Sky News kanalının güvenlik kaynaklarına dayandırdıkları haberlerde, Londra'ya yaklaşık 60 kilometre mesafedeki Reading kasabasında yaşanan saldırının terör eylemi olduğu belirtildi.
Sky News - 5.6.2020
Son dakika haber... İngiltere'de "karantina düzenlemesi" yargıya taşınıyor
İngiliz Sky News'e değerlendirmede bulunan Walsh, hükümetin, ülkeye 8 Haziran'dan itibaren gelecekleri iki hafta karantinada tutma yönündeki kararının hava yolu şirketleriyle istişare edilmediğini hatırlattı.
Sky News - 25.5.2020
BAE'nin bölgesel düzen hülyasında Tunus çatlağı
Gannuşi üzerinden oluşturulan krizde ise Suudi Arabistan-BAE eksenindeki elektronik "sinekler" üzerinden sosyal medyada, hükümetin halk oylamasıyla bir güvenoyuna tabi tutulması yönünde çağrı yapıldı. Bunlara ek olarak el-Arabiyya, Sky News gibi statükocu aktörlerin medya organlarında sıklıkla Abir Musa gibi isimler Gannuşi'yi eleştirdi ve Aralık 2010 sonrası yaşananların bir devrim olmadığını söyledi.
Sky News - 21.5.2020
Araştırma: Ev yapımı maskeler ve eşarplar da Kovid-19'un yayılmasını önleyebilir
Sky News'in haberine göre, Edinburgh Üniversitesinde görevli bilim insanları, cerrahi maske, respiratör, hafif ve dayanıklı yüz siperi ve ev yapımı maske gibi yüzü örten 7 farklı malzemeyi test etti.
Sky News - 20.5.2020
İngiltere Adalet Bakanı, 15 bin ölüme rağmen bakımevlerini geri plana atma kararını savundu
Buckland, Sky News kanalına yaptığı açıklamada, hükümetin Kovid-19 salgınının başında hastanelere öncelik verdiğini söyledi.
Sky News - 9.5.2020
İngiltere'ye bir günde 140'dan fazla düzensiz göçmen ulaştı
Sky News televizyonunun haberinde, ülkeye son 24 saat içinde küçük botlarla Manş Denizi'ni aşarak gelen düzensiz göçmen sayısının 140'ı geçtiği bildirildi.
Sky News - 24.4.2020
İngiltere'de Kovid-19 nedeniyle kapanan camiler maddi zorluk içinde
Han, Sky News kanalına yaptığı açıklamada, camilerin çoğunluğunun hayır kurumu olarak işletildiğini, ziyaretçilerden ve cemaatten aldıkları desteğe bel bağladıklarını belirtti.
Sky News - 20.4.2020
Sağlık çalışanlarının ekipman sıkıntısı çektiği İngiltere'de, Türkiye'nin yardımı bekleniyor
İngiltere, NHS hastanelerinde günde ortalama 150 bin adet önlük kullanıldığı belirtiliyor. Ayrıca hastanelerde önümüzdeki birkaç gün içinde önlüklerin tükenme riskinin bulunduğu belirtilince Türkiye'den gelecek yardım, İngiliz basınında geniş yer buldu. İngiliz haber kanalı BBC, "Türkiye'den 84 ton koruyucu ekipman geliyor" başlığını kullanırken Sky News ise "Türkiye'den İngiltere'ye yeni 84 tonluk KKD" diye ifadelerini kullandı.
Sky News - 18.4.2020
İngiltere'de huzurevlerinde Kovid-19 nedeniyle 7 bin 500 kişinin öldüğü öne sürüldü
Ancak ülkedeki en büyük huzurevi işletmelerinden Four Seasons'ın Sağlık Hizmetleri Sorumlusu Jeremy Richardson, Sky News kanalına yaptığı açıklamada, gerçek oranın muhtemelen yüzde 60-70 olduğunu düşündüğünü kaydetmişti.
Sky News - 15.4.2020
İngiltere'de huzurevlerindeki Kovid-19 hastalarının ölüme terk edildiği ileri sürüldü
"Yüzde 60-70'inde virüs görülüyor" Her ne kadar hükümet virüs görülen huzurevleri oranını yüzde 13,5 olarak verse de ülkedeki en büyük huzurevi işletmelerinden Four Seasons'ın Sağlık Hizmetleri Sorumlusu Jeremy Richardson, Sky News kanalına yaptığı açıklamada, bu bilginin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sky News Haberleri | Sky News Haber - Haberler - Sky News haberleri, son dakika sky news haber ve gelişmeleri burada. Sevgilisi ve yenidoğan oğlunu koronavirüs nedeniyle 5 hafta boyunca göremedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 05:48:42. #1.15#
title