Siyami Ersek Haberleri

Siyami Ersek haber, Siyami Ersek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Siyami Ersek - 25.07.2020
Sağlık Bakanı Koca: "Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinin birinci etabı yakında hizmete girecek"
Bakan Koca, "Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yenileme projeleri" konulu toplantı da gerçekleştirdiklerini belirterek, iki hastanenin bir araya getirileceği sağlık kompleksi konusunda değerlendirmelerde bulunduklarını bildirdi.
Siyami Ersek - 03.04.2020
İstanbul'da ilaç firmasından sağlık çalışanlarına kahvaltı
Biofarma İlaç, sağlık çalışanlarına destek vermek için Dr. Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sultan 2.
Siyami Ersek - 26.03.2020
SAĞLIKÇILARDAN "EVDE KAL" ÇAĞRISI
SAĞLIK Bilimleri Üniversitesi'nin sağlık çalışanı ve akademisyenleri Türkiye'ye evde kalma çağrısı yaptı. Covid-19 salgınının Türkiye'ye de hızla yayıldığı bu günlerde her biri kendi alanında gece gündüz mesaisine devam eden sağlıkçılar; hem hastalarından hem öğrencilerinden hem de tüm vatandaşlardan evde kalmalarını istiyor. Sağlık çalışanları ayrıca işitme engelliler için de işaret diliyle 14 kuralı, hijyenin önemi ve sosyal izolasyonun önemini anlattı.    Görüntü dökümü ----------- -Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı / Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Kemalettin Aydın -Doç. Dr. Nesrin Öcal Göğüs Hastalıkları Uzmanı (ve ekibi) -Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Alper Sönmez -Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Vefik Yazıcıoğlu -Dahiliye Uzmanı, Dr. Öğr. Üyesi Betül Erişmiş -Gastroenteroloji Cerrahisi Doç. Dr. Mustafa Duman -Siyami Ersek EAH Başhekimi Prof.
Siyami Ersek - 26.03.2020
SAĞLIKÇILARDAN "EVDE KAL" ÇAĞRISI
SAĞLIK Bilimleri Üniversitesi'nin sağlık çalışanı ve akademisyenleri Türkiye'ye evde kalma çağrısı yaptı. Covid-19 salgınının Türkiye'ye de hızla yayıldığı bu günlerde her biri kendi alanında gece gündüz mesaisine devam eden sağlıkçılar; hem hastalarından hem öğrencilerinden hem de tüm vatandaşlardan evde kalmalarını istiyor. Sağlık çalışanları ayrıca işitme engelliler için de işaret diliyle 14 kuralı, hijyenin önemi ve sosyal izolasyonun önemini anlattı.    Görüntü dökümü Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı / Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Kemalettin Aydın Doç. Dr. Nesrin Öcal Göğüs Hastalıkları Uzmanı (ve ekibi) Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Alper Sönmez Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Vefik Yazıcıoğlu Dahiliye Uzmanı, Dr. Öğr. Üyesi Betül Erişmiş Gastroenteroloji Cerrahisi Doç. Dr. Mustafa Duman Siyami Ersek EAH Başhekimi Prof.
Siyami Ersek - 22.03.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 1
Görüntü Dökümü: -------------- -Havadan siteden görüntüler -Alkışlayanlardan detaylar -Balkona çıkıp alkışlayanlar -Patlatılan havai fişek -Korna çalan sürücüler -Genel detaylar 21.03.2020 - 21.23 Haber Kodu : 200321235 21.03.2020 - 21.31 Haber Kodu : 200321237 21.03.2020 - 21.31 Haber Kodu : 200321238 21.03.2020 - 21.32 Haber Kodu : 200321239 21.03.2020 - 21.43 Haber Kodu : 200321242 ============================ 4- BAKAN KOCA: ALLAH'A EMANET OLUN, KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN Haber-Kamera: Anıl UÇAN / İSTANBUL, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Üsküdar'da bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde koordinasyon toplantısı gerçekleştirdikkerini açıkladı.
Siyami Ersek - 21.03.2020
BAKAN KOCA: ALLAH'A EMANET OLUN, KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Üsküdar'da bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde koordinasyon toplantısın ayrıldı.
Siyami Ersek - 21.03.2020
İSTANBUL-BAKAN KOCA: SİYAMİ ERSEK HASTANESİ'NDE KOORDİNASYON TOPLANTIMIZI...
BAKAN KOCA: SİYAMİ ERSEK HASTANESİ'NDE KOORDİNASYON TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca Üsküdar'da bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiklerini açıkladı.
Siyami Ersek - 21.03.2020
BAKAN KOCA: ALLAH'A EMANET OLUN, KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Üsküdar'da bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde koordinasyon toplantısın ayrıldı.
Siyami Ersek - 21.03.2020
Sağlık Bakanı Koca, Dr. Siyami Ersek Hastanesinde koordinasyon toplantısına katıldı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde koordinasyon toplantısına katıldı.
Siyami Ersek - 21.03.2020
İSTANBUL-BAKAN KOCA: SİYAMİ ERSEK HASTANESİ'NDE KOORDİNASYON TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca Üsküdar'da bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiklerini açıkladı.
Siyami Ersek - 21.03.2020
BAKAN KOCA: SİYAMİ ERSEK HASTANESİ'NDE KOORDİNASYON TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca Üsküdar'da bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiklerini açıkladı.
Siyami Ersek - 21.03.2020
flash
Flash!!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "Siyami Ersek Hastanesi'nde Koordinasyon Toplantımızı gerçekleştirdik.
Siyami Ersek - 21.03.2020
FLAŞ
Flash!!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "Siyami Ersek Hastanesi'nde Koordinasyon Toplantımızı gerçekleştirdik.
Siyami Ersek - 27.02.2020
Kanserde erken tanı alan hastalar, hekimlerle buluştu
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından "Dünya Kanser Günü Etkinlikleri" kapsamında Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde "Hasta-Hekim Buluşması" gerçekleştirildi.
Siyami Ersek - 14.11.2019
Muş'ta ilk kez açık kalp ameliyatı yapıldı
Muş'ta ilk kez açık kalp ameliyatı yapıldıMUŞ - Muş Devlet Hastanesine İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden gelen uzman ekip, kentte ilk defa bir hastaya açık kalp ameliyatı yaptı.
Siyami Ersek - 11.11.2019
Kalp nakli bekleyen Esila'nın çağrısına Çaykur Rizespor'dan destek
Çaykur Rizespor'un altyapı antrenörlerinden Hakan Tüfekçi'nin kızı Esila'ya, 11 ay önce tedavi gördüğü hastanede kalp yetmezliği tanısı koyuldu. Kalp nakli bekleyen Esila Tüfekçi, yoğun bakım ünitesinde kaldığı dönemde, organ bağışına dikkat çekmek için kendi kalbinin 'siyah', mezardaki ölünün ise 'kırmızı' olduğu resmi yaptı. Sosyal medyada paylaşılan resim, binlerce kişi tarafından beğenilip, ilgi gördü. Esila'nın hastanedeki gözlemlerini yansıttığı ve üzerine 'Organlarımızı cennete götürmeyin, onlara cennette değil burada ihtiyaç var' yazdığı resmi, dev afiş haline getirilip, İstanbul'da Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne asıldı.
Siyami Ersek - 08.11.2019
Kalp hastası Esila'nın yaptığı dev resim havadan görüntülendi
Kalp hastası Esila'nın yaptığı dev resim havadan görüntülendi Organ nakline dikkat çekmek için Kalp hastası Esila'nın yaptığı resim hastanenin cephesine asıldı İSTANBUL - Rize Çaykur Spor'un altyapı antrenörlerinden Hakan Tüfekçi'nin 11 yaşındaki kızı Esila, kendisini yaşatacak kalbi nakli bekliyor. Esila Kalp hastalarının ölümünden etkilenerek yaptığı resim Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi cephesine asıldı.
Siyami Ersek - 07.11.2019
Organ nakli bekleyen Esila'nın yaptığı resim farkındalık için hastaneye asıldı
Hayata tutunabilmesi için kalp nakli olması gereken 11 yaşındaki Esila Tüfekçi'nin organ bağışına dikkat çekmek amacıyla çizdiği resim büyütülerek Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine asıldı.
Siyami Ersek - 22.10.2019
DHA İSTENBUL BÜLTENİ-2
ACİLDE BİR 'HOCADAN' HİZMET ALABİLİYORLAR Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Kardiyoloji Uzmanı Doç.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Siyami Ersek Haberleri | Siyami Ersek Kimdir - Haberler - Siyami Ersek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Siyami Ersek kimdir, hayatı ve biyografisi. Prof. Dr. Halim Hattat: Penis protez cerrahisi yaşam kalitesini artırıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.1.2021 15:44:19. #1.15#
title