İş yerine gelen eşini tükürüp darbeden şahıs, uzaklaştırma kararı alınca bıçakla tehditte bulundu - Haberler
Haberi Paylaş

İş yerine gelen eşini tükürüp darbeden şahıs, uzaklaştırma kararı alınca bıçakla tehditte bulundu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Şişli'de işlettiği çay ocağına gelen eşini karşısında gören bir kişi, önce yüzüne tükürdü, ardından müşterilerin gözü önünde darbetti. O anlar kameralara saniye saniye kaydedilirken; bu yüzden uzaklaştırma kararı alan adam, bu kez eşinin evine bıçakla giderek hakaret ve tehditlerde bulundu.

Şişli'deki bir iş merkezinde geçtiğimiz 14 Ağustos günü evliliklerinde sorun yaşayan Mahteri B., kocası Ahmet B. ile konuşmak için işlettiği çay ocağına gitti. Eşini karşısında gören Ahmet B., konuşma sırasında önce eşine hakaretlerde bulundu, daha sonra ise müşterilerin gözü önünde eşinin yüzüne tükürerek darp etti. Çevredekilerin araya girmesiyle Ahmet B. eşi Mahteri B.'yi bıraktı.

UZAKLAŞTIRMA KARARI SONRASI BIÇAKLA EVİNE GİDİP TEHDİT ETTİ

Yaşanan olay sonrasında polise giden kadın, eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldı. Uzaklaştırma kararına rağmen Ahmet B. dün akşam saatlerinde eşinin evine giderek hakaretler savurup bıçakla tehdit etti.

İŞ YERİNDE DARBETTİĞİ ANLAR KAMERADA

Şişli'de konuşmaya gelen eşinin yüzüne tükürüp darp ettiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, kadının konuşmak için iş yerine geldiği, adamın ise kalkarak kadının yüzüne tükürüp darp ettiği görülüyor.

İş yerine gelen eşini tükürüp darbeden şahıs, uzaklaştırma kararı alınca bıçakla tehditte bulundu
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (8)
Milliyetçi:Allah düşürmesin böyle durumlara milletin ne sorunları var çok şükür diyelim
Uğur Duran:Yanlış anlaşılmasın ama şu görüntüleri izleyince olaya tek taraflı bakamıyorum. adam gayet sakin oturuyor ve muhtemelen kadında ona hakaret ediyor. Sanki adamın damarına basılmış gibi geldi bana ama günahı boynuna!!
Murat Kolukısa:Allah kurtarsın
500
title