Sinan Çetin'in Eğlenmeye Giden Oğlu Başına İş Açtı! Hapsi İsteniyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Sinan Çetin'in Eğlenmeye Giden Oğlu Başına İş Açtı! Hapsi İsteniyor

Haberler.com - Haberler | Magazin
Sinan Çetin'in Eğlenmeye Giden Oğlu Başına İş Açtı! Hapsi İsteniyor

Gece kulübünde istediği müziği çalmadığı gerekçesiyle DJ'ye kafa atan Orfeo Çetin'in bir yıla kadar hapsi isteniyor

Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Orfeo Çetin, 24 Temmuz'da İstanbul Beşiktaş'ta eğlenmek için kulübe gitti. Mekândaki müziği beğenmeyen Çetin, DJ Can Utkan'nın eline para sıkıştırarak istediği müziği çalmasını istedi. Can Utkan ise perşembe günleri bu tarzda müzik çaldığını söyleyerek talebi reddetti. Birbirlerine hakaret ve küfür etmeye başlayan ikili arasında başlayan tartışma kısa süre sonra kavgaya dönüştü.

DJ'YE YUMRUK ATTI

Orfeo Çetin öfkesine hâkim olamayıp DJ Utkan'a kafa ve yumruk attı. Utkan, yediği darbelerin etkisiyle yere düşerken Çetin, arkadaşlarının yardımı ile kulüpten ayrıldı. Can Utkan, Beşiktaş Polis Merkezi'ne giderek Orfeo Çetin'den şikâyetçi oldu.

PİŞMAN OLDU

Savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Çetin ifadesinde, kulüp DJ'inin yanına giderek müziği değiştirmesini istediğini söylediğini ancak karşılığında "Beğenmediysen git muhallebi çocuğu" tarzında cevap aldığını ifade etti. Utkan'ın sözlerine sinirlendiğini ifade eden Çetin, bir anlık öfke ile kafa attığını ancak pişman olduğunu belirtti.

HAPSİ İSTENİYOR

Henüz öğrenci olduğunu kaydeden Orfeo Çetin, Utkan ile uzlaşmak istedi. Çetin'in uzlaşma isteğini kabul etmeyen Can Utkan ise şikâyetinde ısrarcı oldu. Yürütülen soruşturma sonunda Orfeo Çetin hakkından "kasten basit yaralama" iddiasıyla bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Çetin, önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde hâkim karşısına çıkacak.

Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (7)
EKSU TSUROZ T''EVGİN:orfeo ne ya balık mı hahahah isime bak ya şaka gibi
paronoya:Bıyıkları yeni terlemiş züppenin
şaşırmadım:bunlar akp takımından
500
title