Sgk İl Müdürü Nurten Canbasoğlu "Her Birey Engelli Adayıdır" - Haberler
Haberi Paylaş

Sgk İl Müdürü Nurten Canbasoğlu "Her Birey Engelli Adayıdır"

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Sgk İl Müdürü Nurten Canbasoğlu

Sosyal Güvenlik Haftası , Anneler günü ve Engelliler Haftası nedeniyle engelli çocuk annelerini ziyaret eden Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurten Canbasoğlu annelerin genel sıkıntılarına ortak oldu.

Sosyal Güvenlik Haftası, Anneler günü ve Engelliler Haftası nedeniyle engelli çocuk annelerini ziyaret eden Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurten Canbasoğlu annelerin genel sıkıntılarına ortak oldu.

SGK İl Müdürü Canbasoğlu Engelli çocuk anneleri'nin, anneler günü'nü ve Engelliler Haftası vesilesiyle Sevgim Rehabilitasyon merkezine bir ziyaret yaptı. Engelli anneleri çocuklarının iş hayatındaki ve bakım ücretlerini alabilmek için başvurdukları rapor oranlarında yüzde'nin 90 olmasına rağmen ağır ibaresi yazılmaması üzerine yaşadıkları sorunları dile getirdiler. SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu yaptığı konuşmada, " Her birey engelli adayıdır. Siz engelli anneleri diğer anneler'den daha kutsalsınız zoru başarıyor ve büyük emek harcıyorsunuz. Kurum olarak engelli vatandaşların yanındayız. Engellilerin kurumumuzda da işlerini kolaylaştırmak için görme engellilere sarı yürüyüş bandı, işitme engelliler için personele işaret dili eğitimi aldırdık bu yönde çalışmalarımız devam etmektedir. Kurumda yaşadığınız bir sıkıntı olursa sorunu çözmek için her zaman sizlere kapım açıktır" dedi. - SAKARYA

Sgk İl Müdürü Nurten Canbasoğlu Her Birey Engelli Adayıdır

Sgk İl Müdürü Nurten Canbasoğlu Her Birey Engelli Adayıdır

İhlas Haber Ajansı - Yerel

Sosyal Güvenlik Kurumu, Engelliler Haftası, Nurten Canbasoğlu, Sakarya, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title