Sezai Yılmaz Haberleri

Sezai Yılmaz haber, Sezai Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sezai Yılmaz - 13.10.2021
BAŞKAN GÜRKAN,İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ'NİN 2021-2022 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI
İnönü Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış töreni Malatya İnönü Üniversitesi Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz'ın açılış dersi ile sona erdi.
Sezai Yılmaz - 21.02.2021
Yeni Malatyaspor Kulübü Divan Kurulu toplandı
Sarı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamaya göre toplantı, Prof. Dr. Sezai Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi.
Sezai Yılmaz - 14.11.2020
Kocaeli'de 2 oyun sanatseverlerle buluşacak
Işıl Kasapoğlu'nun yazdığı, Sezai Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlendiği "Evvel Zaman İçinde" adlı oyun, Süleyman Demirel Kültü Merkezi (SDKM) Büyük Sahne'de 18 Kasım Çarşamba ve 25 Kasım Çarşamba günü saat 19.
Sezai Yılmaz - 27.10.2020
Kocaeli'de 3 oyun sanatseverlerle buluşacak
Aytek Mete Elgün'ün birbirinden renkli karakterleri canlandırdığı ve "Cosby Ailesi" dizisinin senaristlerinden İngiliz yazar Becky Mode tarafından 1990'lı yıllarda yazılan oyunda, New York'un en popüler restoranının bodrum katında rezervasyon telefonlarına bakan, Batı Amerika'nın orta bölgesinden gelen, kendi mesleğini icra edemeyen ancak para kazanmak zorunda olduğu için bu işi yapan bir gencin, Noel'e yakın bir iş günü anlatılıyor "Evvel Zaman İçinde" Işıl Kasapoğlu'nun yazdığı, Sezai Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlendiği "Evvel Zaman İçinde" adlı oyun, SDKM Büyük Sahne'de 4 Kasım Çarşamba günü saat 19.
Sezai Yılmaz - 16.10.2020
Son dakika haberi | Kocaeli Şehir Tiyatroları Kovid-19 önlemleriyle perdelerini açtı
Yönetmenliğini Gökhan Kocaoğlu ve Sezai Yılmaz'ın yaptığı iki perdelik oyunda, 5 oyuncu farklı rollere hayat veriyor.
Sezai Yılmaz - 15.10.2020
Kocaeli'de 3 oyun sanatseverlerle buluşacak
Yönetmenliğini Gökhan Kocaoğlu ve Sezai Yılmaz'ın yaptığı iki perdelik oyunda, 5 oyuncu farklı rollere hayat veriyor.
Sezai Yılmaz - 08.10.2020
Kocaeli Şehir Tiyatroları perdelerini açmaya hazırlanıyor
Yönetmenliğini Gökhan Kocaoğlu ve Sezai Yılmaz'ın yaptığı iki perdelik oyunda, 5 oyuncu farklı rollere hayat veriyor.
Sezai Yılmaz - 26.08.2020
MHP Zara İlçe Başkanlığı'nda Yiğit, güven tazeledi
Tek listenin yer aldığı oylamada delegenin oyunu alan Erdem Yiğit, ikinci kez ilçe başkan seçildi. Yönetim kurulu üyeliklerine de Sezai Yılmaz, Uğur Bozkurt, Medet Tek, Uğur Tekin, Muhlis Bedir, Fatma Taşçı, Ahmet Çelik, Kadir Ergüt, Mürsel Öztürk, Celil Çimen, Mehmet Erzurumluoğlu, Gökhan Yılmaz, Cengiz Coşkunalp, Veysel Cömert ile Nazmi Koca seçildi.
Sezai Yılmaz - 13.12.2019
10. Cerrahi Araştırma Kongresi Malatya'da başladı
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü ve Kongre Başkanı Prof. Dr. Sezai Yılmaz da karaciğer naklinde önemli işler gerçekleştirdiklerini aktararak, "Üniversitemiz bünyesinde karaciğer nakil enstitüsü kurulmuştur.
Sezai Yılmaz - 19.11.2019
Türk hekimlerden Rus cerrahlara karaciğer nakli eğitimi
Enstitü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kurumlarının dünyada önemli bir konumda bulunduğunu söyledi.
Sezai Yılmaz - 06.11.2019
"Annecim Yaşamak Çok Güzel Bir Şeymiş"
"İNSANİ İLGİLENDİREN BÜTÜN PROJELERİ DESTEKLİYORUZ" Genç Bağış Elçileri projesinin çok değerli olduğunu belirten Türk Kızılay'ı Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç ise, " Türk Kızılay'ı insanı ilgilendiren her projenin içerisindedir.150 yıl önce kurulan bu iyilik hareketinin temelinde; insanın mutluluğu, insanın sevinci ve insanın huzuru ve insanların hayat standartlarını yükseltmek ve onun sıkıntılarını gidermek vardır. Genç Bağış Elçileri gibi organ bağışının artması adına faaliyette bulunan güzel bir çalışmayı sonunda kadar destekliyoruz. Bu projeye ev sahipliği yapan Yeşilyurt Belediyesi başta olmak üzere tüm kurumlara ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunuyorum." dedi. "MEHMET ÇINAR BAŞKANA ÖZEL TEŞEKKÜR EDİYORUM" İnönü Üniversitesi Karaciğer Nakil Enstitüsü Müdürü Prof.Dr.Sezai Yılmaz ise, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ı tebrik ederek başladığı konuşmasında, " Böylesine güzel ve değerli projeye ev sahipliği yapan, böylesine kıymetli bir çalışmanın altına imza atan Mehmet Çınar Başkanımıza özel teşekkür ediyorum.
Sezai Yılmaz - 28.06.2019
Malatya'daki eş zamanlı karaciğer naklinde hastalar taburcu olmaya başladı
12 Haziran'da tamamlanan ameliyatlardan sonra 5 karaciğer alıcısı ve 5 karaciğer vericisini Karaciğer Nakil Enstitüsü'nde üniversite ve hastane yönetimi bir araya getirdi. Hasta yakınlarının da bulunduğu toplantıya Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.
Sezai Yılmaz - 28.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ -14
12 Haziran'da tamamlanan ameliyatlardan sonra 5 karaciğer alıcısı ve 5 karaciğer vericisini Karaciğer Nakil Enstitüsü'nde üniversite ve hastane yönetimi bir araya getirdi. Hasta yakınlarının da bulunduğu toplantıya Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.
Sezai Yılmaz - 28.06.2019
İnönü Üniversitesinin "karaciğer nakliyle" rekor denemesi
Rektör Kızılay, nakil organizasyonunda amaçlarının merkezin kapasitesini dünyaya duyurmak olduğunun altını çizerek, şöyle konuştu: "Bunun için bazı araçlar gerekiyor. Bu Guinness Rekorlar Kitabı başvurusu araçlardan biri. Sağlıkta, ameliyatta rekor olmaz. Bunu ben de bir hekim olarak biliyorum. Bütün karaciğer nakil ekibimiz en hassas şekilde cerrah gözüyle yürüttü. Sürecin başında başvuruyu yaptık. Arkasından ameliyat sürecini canlı yanında 10 ayrı ekranda takip edildi. Uluslararası şahitler de ameliyatları izledi. Dosyamız hazır, son hastamızı taburcu edince bunu göndereceğiz." Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz da 16 gün önce 5 canlı vericili karaciğer naklini gerçekleştirdiklerini belirtti.
Sezai Yılmaz - 17.06.2019
7. Transplantasyon ve Türk-Alman İlişkileri Sempozyumu
Üniversiteleri bünyesinde 2002'de karaciğer nakli yapılmaya başladığını, 2011'de ise Karaciğer Nakli Enstitüsünün kurulduğunu anlatan Kızılay, şöyle konuştu: "Bu yıl itibarıyla 2 bin 500'ün üzerinde karaciğer naklini, Prof. Dr. Sezai Yılmaz hocamızın liderliğindeki büyük karaciğer nakli ekibimiz gerçekleştirdi.
Sezai Yılmaz - 13.06.2019
Prof. Dr. Yılmaz: Ameliyattan çıktıktan sonra gözlerim doldu
MALATYA'da, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde dün, aynı anda 5 hastaya karaciğer nakli operasyonu, başarıyla tamamlandı. Guinness Rekorlar Kitabı'na girmesi hedeflenen ve 13 saat süren ameliyatları yapan Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz, "Bütün hastalar iyi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sezai Yılmaz Haberleri | Sezai Yılmaz Kimdir - Haberler - Sezai Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sezai Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. BAŞKAN GÜRKAN,İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ'NİN 2021-2022 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 05:12:04. #1.16#

title