Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido koronavirüs şüphesiyle karantina altına alındı

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido koronavirüs şüphesiyle karantina altına alındı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Corona Virüsü testinden geçirilen Şeyma Subaşı ile İtalyan sevgilisi Guido Senia, '14 gün evden çıkmama' şartıyla eve gönderildi. Şeyma Subaşı da konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yaptı.

Yurtdışından Türkiye'ye geldikten sonra '14 gün evde kalma' kuralına uymadığı iddiasıyla büyük tepki çeken Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia ile ilgili İçişleri Bakanlığı'nın harekete geçmesinin ardından yeni gelişmeler yaşandı. Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi dün geceyi Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde geçirdi.

Hastanede bir gece kalan çiftin 'Corona Virüsü' test sonuçları 'negatif' çıkınca çift, 14 günlük karantina için evlerine gönderildi.

ŞEYMA SUBAŞI AÇIKLAMA YAPTI

Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

"Sağlık Bakanlığı'nın korona virüs salgınını önlemek için aldığı önlemler kapsamında biz de bir akşam misafir edildik. Ülkemizin sağlığı için verdikleri mücadele ve bize gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür eder tüm sağlık camiasıın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlarım"

"İSRAİL'DE 2 HAFTA KARANTİNADA KALDI"

Subaşı ve sevgilisidün yurtdışından gelenlere önerilen 14 gün kuralına uymadıkları gerekçesiyle eleştirilmişti. Subaşı da dün akşam saatlerinde şu açıklamayı yapmıştı: "Guido yaklaşık 1 aydır İtalya'da bulunmadı. Beraber Courchevel'deydik. Sonrasında kendisi Tel Aviv'e geçti. 2 hafta orada karantinada kaldı. Testleri yapıldı. Ve sonra buraya uçabildi. İtalyan pasaportu taşıyor olması, İtalya'dan gelmiş olması anlamına gelmiyor."

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido koronavirüs şüphesiyle karantina altına alındı
Haber Yorumları (29)
ÇOK ŞEYE TEPKİLİYİM: kardeş uyuz oluyorum bu kadına çok itici antipatik yaptığı sadece para yemek gezmek eğlenmek gerçi bu şeyma gibi yaşayan yada yaşama hayranı olan çok genç kız ve kadın var kim bu ya kendini ne sanıyor bu kadın ama bu kadını böyle balon yapan yine takipçileri keşke şu instagram hiç çıkmasaydı
KARAMANLI TURKO: BUNLARA EN AZ ALTI AY KARANTiNA
YASİR: Böyle hassas bir dönemde gezmeyeceksin. Gezeceksen her türlü katı kurala uymak zorundasın. Ben olsam bunları eve göndermem. Nerden bilecez evde kalacaklarını. Belki kötü niyetliler.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title