Seyhan Soylu, kendisine küsen Nihat Doğan'a 1,5 milyon TL'lik hediye aldı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Seyhan Soylu, kendisine küsen Nihat Doğan'a 1,5 milyon TL'lik hediye aldı

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Geçtiğimiz günlerde Serpil Çakmaklı'nın yıllar önce Nihat Doğan'dan hamile kalıp bebeğini aldırdığını söyleyerek magazin gündemine bomba gibi düşen Seyhan Soylu, birlikte çalıştığı Doğan'ın gönlünü almak için kesenin ağzını açtı. Soylu, Doğan için 1,5 milyon TL'ye bir güzellik merkezinin şubesini aldı.

Flash TV'de yayınlanan; Seyhan Soylu, Nihat Doğan, Sevim Alan, Bahar Candan ve Tuğba Ekinci'nin yorumculuğunu yaptığı Al Sana Haber programındaki konularıyla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde canlı yayında çarpıcı açıklamalar yapan Seyhan Soylu, "Nihat Doğan 17 yaşındayken Serpil Çakmaklı ile sahte kimlikle beraber oldu ve Serpil, Nihat'ın 17 yaşında olduğunu öğrenince çocuğu aldırdı" dedi.

SOYLU'DAN DOĞAN'A 1,5 MİLYON TL'LİK HEDİYE

Doğan'ın "Seyhan Soylu beni rezil ettin. Ben programı bırakıyorum. Hayatımda biri var ablacığım, senin yüzünden ilişkim zedelendi" demesi üzerine üzülen Soylu, arkadaşının gönlünü almak için kesenin ağzını açtı. Dünkü canlı yayında konuyla ilgili konuşan Soylu, "Aman Nihat'ım bana kızmış, gönül koymuş, bende yeğenleri, kardeşleri başında durur, yeni bir gelir, yepyeni bir iş kapısı olsun diye Sevim Alan' dan 1 şube satın aldım. Kardeşime çok yakışacak. Onu üzdüm. Onun gönlünü almak içinde Bağcılar şubesini Nihat'ıma satın aldım. Şimdi ona bu güzel hediyeyi canlı yayında Sevim alan ile imza atarak resmileştireceğim" dedi.

Seyhan Soylu'nun Nihat Doğan için aldığı şubenin fiyatı ise 1,5 milyon TL.

Seyhan Soylu, kendisine küsen Nihat Doğan'a 1,5 milyon TL'lik hediye aldı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Nihat Doğan, Flash Tv, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (12)
Sabahat Mısırlı:Ya ne kadar safsınız ya bunlara inandınızmı bunlar önceden kurgulanmış oyunlar şovlar mesela bu haber çıkmadan önce benim haberim yoktu böyle bir proğramdan reklam rant oyunları bunlar sanki çok utanmayı bilir kendiside bu durumdan utanmış mış mış bırakın ya Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
Hat B:Heheey,, hahaay, Nihata, Seyhan’dan guzellik merkezi subesi. Bize ne? Cevap Yaz 3 5 Yayından Kaldır
taner taner:Anlamadan anladım bile Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title