"Sertab'ın Müzikali ile Zamanda bir Yolculuğa Çıkıyoruz!''

"Sertab'ın Müzikali ile Zamanda bir Yolculuğa Çıkıyoruz!''

Son iki yıldır izleyicilerini zamanda bir yolculuğa çıkaran Sertab'ın Müzikali, yeni sezonda Zorlu PSM'de!Uzun süre hafızalarda yer edecek müzikalin ilk gösterisi olan 11 Eylül için biletler satışa çıkıyor...

03.08.2019 10:28 | Son Güncelleme: 03.08.2019 10:29

7 yıldır içimize işleyen sesiyle, birçok anımıza eşlik eden Sertab Erener, iki yıl önce hayata geçirilen Sertab'ın Müzikali'yle birlikte, sezon boyunca dünyaca ünlü müzikallere ev sahipliği yapan Zorlu PSM'de olacak!

Müzikale Broadway'den Işık Tasarımcısı...

Müzikalin Beyhan Murphy tarafından koreografileri bu yıl Zorlu PSM'ye özel olarak yenileniyor. Bir yandan, 1967'den bugüne 200'den fazla Broadway yapımında ışık tasarımcısı olarak çalışan, Tony ödüllü Ken Billington Sertab'ın Müzikali için ilk defa Türkiye'ye gelecek ve gösterinin ışıklarına kendi dokunuşunu katacak.

Sertab'ın Müzikali, izleyenlere geçmiş zamandaki halini hatılatacak, "duyunca seni hatırlayacağım" diye düşündüren şarkılarıyla aslında her anımızda Sertab'ın sesi yanımızdaymışgibi hissettirecekbir performans ile seyircilerini Zorlu PSM Turkcell Sahnesi'nde ağırlayacak. Geçtiğimiz yıllarda 90'lar ve 2000'ler temaları ile iki bölüm halinde izleyicisine kucak açan müzikal bu sene tıpkı bir zaman makinası gibi izleyenlere farklı melodiler ve tarihler arasında yolculuğa çıkaracak.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title