Sermiyan Midyat'tan, Sinan Akçıl Kavgasıyla İlgili Açıklama: Evli Kadınla Flörtleşti

Sermiyan Midyat'tan, Sinan Akçıl Kavgasıyla İlgili Açıklama: Evli Kadınla Flörtleşti

Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl kavgasında gerilim yükseliyor. Sermiyan Midyat, Sinan Akçıl hakkında açıklamalar yaparak, "Evli kadınla flörtleşti. Midesi nasıl kaldırıyor?" dedi. Bu açıklamalara Sinan Akçıl'ın ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

Oyuncu Sermiyan Midyat, şarkıcı Sinan Akçıl'la birbirlerine girdikleri kavga sonrasında açıklamalarda bulundu. Midyat, çatalların havada uçuştuğu geceyle ilgili Akçıl'la ilgili iddialarda bulundu.

MUHABİRLERİN İÇERİ GİRMESİYLE KAVGA BAŞLADI

Hollywood yıldızı Kristanna Loken'ın doğum günü partisi için mekana gelen Sinan Akçıl ve Sermiyan Midyat, magazin muhabirlerinin içeri alınması yüzünden laf dalaşına başladı.

ÇATALLAR HAVADA UÇUŞTU

Kameralardan rahatsız olan Sermiyan Midyat, "Bunları kim içeri aldı, çabuk dışarı çıkarın" dedi. İstediği yapılmayınca gazetecilere küfür eden Midyat'a, Sinan Akçıl müdahale etti. Bu müdahale sonrasında ortalık karıştı. Birbirlerine çatal ve sigara atan ikiliden Sermiyan Midyat konuyla ilgili açıklamada bulundu. İthamlarıysa son derece ağırdı.

"EVLİ KADINLA FLÖRTLEŞTİ"

Akçıl'ı reklam yapmakla suçlayan Midyat, doğum gününe gitikleri arkadaşları Loken'i kastederek "Evli kadınla flörtleşti, kocası buna nasıl izin verdi? Sinan'ın midesi bunu nasıl kaldırıyor?" şeklinde suçlamalarda bulundu.