Serenay Sarıkaya 30 Yaş Büyük Sevgilisiyle Görüntülendi

Serenay Sarıkaya 30 Yaş Büyük Sevgilisiyle Görüntülendi

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Çağatay Ulusoy'dan ayrıldıktan sonra, Mars Sinemaları'nın sahibi Muzaffer Yıldırım'la adı aşk dedikodularına karışan Sarıkaya 30 yaş büyük sevgilisiyle ilk kez görüntülendi.

Medcezir'in Mira'sı ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy'dan ayrıldıktan sonra adının aşk dedikodularına karıştığı Mars Sinemaları'nın sahibi Muzaffer Yıldırım'la önceki gece Nişantaşı'nda bir araya geldi.

İÇERİDEN AYRI AYRI ÇIKTILAR

İkiliye Sarıkaya'nın annesi de eşlik etti. Geceyi erken noktalayan annesi, Sarıkaya'nın aracını alarak evine döndü. Genç oyuncu ile Yıldırım ise bir süre sonra mekândan ayrıldı. İkili, birlikte görüntülenmemek için içeriden ayrı ayrı çıkmayı tercih etti.

DAHA ÖNCE AŞK YAŞADILAR İDDİASI

Serenay Sarıkaya'nın Muzaffer Yıldırım'la uzun süre önce aşk yaşadığı, Çağatay Ulusoy'la ilişkisi bittikten sonra da işadamına geri döndüğü öne sürülmüştü. Sarıkaya, çıkışta Muzaffer Yıldırım'la ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (85)
ELANUR KEFELİ: Serenay seni çok seviyorum ama Çağatay da bırakılmaz be seni aslında çok çok seviyorum fanınım ikinizinde ama Çağatay a geri dön
BANU: Sen nasıl bi kızsın ya. Her gün mü sevgili değiştirilir arkadaş. Mutlu olduğunu sanmıyorum
SEYDA YAVUZ: ayrılmak size göre bir şey değil
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title