SERDAR BİLGİLİ HABERLERİ

Serdar Bilgili haber, Serdar Bilgili son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serdar Bilgili

Serdar Bilgili

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963 - ...

Serdar Bilgili Kimdir ?

1963 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk öğretimi Ataköy İlkokulunda, orta ve liseyi ise Robert Kolej'de tamamladı. Yüksek ögretimi için Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) giden Serdar Bilgili, Redlands Üniversitesi'nde (Redlands, California) İşletme dalında eğitim gördü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Serdar Bilgili - 07.10.2020
6 Ekim 2020 Haberleri
6 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Serdar Bilgili - 26.07.2020
25 Temmuz 2020 Haberleri
25 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Serdar Bilgili - 18.04.2020
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Ahmet Nur Çebi'ye güveniyor Açıklaması
İsim vermeden eski başkanlar Yıldırım Demirören ve Fikret Orman'ı işaret eden Yamantürk, "Futbol ekonomisi çok büyüdü. Beşiktaş daha iyi yönetilseydi çok daha iyi yerlerde olabilirdi. Çok yazık oldu. Eğer utanma duygunuz, mahcup olma duygunuz yoksa yüzünüz kızarmıyorsa bundan daha kolay şöhret olacak ve varlık sahibi olunacak yer yok. Beşiktaş'a yazık değil mi? Gözümüz gibi bakmalıyız. İnanamıyorum. Süleyman ağabeyden sonra gelen bu işi çukura götürdü ve çıkamıyoruz. Serdar Bilgili'den bahsetmiyorum.
Serdar Bilgili - 06.01.2020
TTYD-TÜSİAD'ın "Turizmde Dönüşüm Senaryoları Raporu" tanıtıldı
Moderatörlüğünü TÜSİAD Kalkınma Politikaları Yuvarlak Masa Başkanı Batu Aksoy'un yaptığı panelde, Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bilgili, TÜSİAD Başekonomisti Dr.
Serdar Bilgili - 25.12.2019
Sergen Yalçın gecelerde! Yeni sevgilisiyle...
Eski futbolcuya sosyetik işadamı Serdar Bilgili ile kızı Lal de eşlik etti.
Serdar Bilgili - 20.10.2019
Beşiktaş'ın 34. başkanı Ahmet Nur Çebi oldu
Beşiktaş Kulübünün olağanüstü seçimli genel kurulunu kazanan Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlıların 34. başkanı seçildi.
Serdar Bilgili - 15.10.2019
Fikret Orman: "Önemli olan benim geçmişim değil, Beşiktaş'ın geleceğidir"
"5264 üyenin 527'si benim dönemimde üye oldu, 172'si oy kullandı" Beşiktaş'ın farklı farklı birimler tarafından denetlendiğine de dikkat çeken Fikret Orman, "Beşiktaş 5-6 birim tarafından denetleniyor. En başta sizin tarafınızdan zedeleniyor. Ne olsa duyuyorsunuz, istihbarat yapıyorsunuz. Beşiktaş halka açık bir şirket, SPK denetliyor. İçişleri Bakanlığı denetliyor, bağımsız denetçi denetliyor bir de denetleme kurulumuz var ve onlar denetliyor. Kim gelirse gelsin, denetlesin. Memnun oluruz. Ahmet Nur Çebi abimizle beraber çalıştığımız dönemde uyum olmuştur. Yönetim içinde küskünlükler olmuştur. Bu durum her yönetim içinde olmuştur. Ben tavır koymamaya çalıştım ama kırgınlıklar oluşuyor, bunlar aşılır. O dönem itibariyle benim çalışmak istemediğim insanlar, o dönemde Ahmet abiyle de kavgalar ediyordu ama şu anda beraber oluyorlar. Böyle olduğunda yeni bir lider yeni bir ışık oluyor. Hürser hoca yürekli bir adam. İlk günden çıktı karşımıza aday oldu. Bu seçimde de ilk gün çıkıp aday oldu. Onu hep onore ettim. 5264 kongre üyesinin aidatı yatmış gibi konular oldu. Bu kişilerin aidatı geçen sene son 1 haftada yatmış. Bu kişilerin içinde ben dahil birçok insan var. 5264 oyun 527 tanesi benim dönemimde kongre üyesi olmuş. Bunların da 172'si kongreye gelmiş. 1609 tanesi Yıldırım Demirören döneminde kongre üyesi olmuş, 333'ü gelmiş. 1056'sı Serdar Bilgili döneminde aday olmuş, 236'sı kongreye gelmiş.
Serdar Bilgili - 15.10.2019
İsmail Ünal: Başkan adaylarına başarılar diliyorum. Her şey Beşiktaş için
Aday olmadan önce, 'Dar boğazdan geçerken değil, açık denizde yarışalım' dedim. Serdar Bilgili, Tevfik Yamantürk, Yıldırım Demirören ve Fikret Orman'la görüştüm adaylığımı açıklamadan önce.
Serdar Bilgili - 15.10.2019
"Her şey büyük Beşiktaş için"
Bir başkan adayıyla birleşeceği yönündeki iddiaları yalanlayan Ünal, "Beşiktaş Kulübü başkanlığına aday oldum. 'Dar boğazdan geçerken değil açık denizlerde yarışalım.' demiştim. Eski başkanlardan Serdar Bilgili, Yıldırım Demirören ve mevcut başkan Fikret Ormanla görüştüm.
Serdar Bilgili - 26.08.2019
Türkiye'nin dünyaya denizden açılan kapısı
Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Ferit F. Şahenk ev sahipliğinde ve Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bilgili'nin katılımıyla gerçekleştirilen Galataport İstanbul tanıtım toplantısının açılış konuşmasını Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüsnü Akhan yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Serdar Bilgili Haberleri | Serdar Bilgili Kimdir - Haberler - Serdar Bilgili haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serdar Bilgili kimdir, hayatı ve biyografisi. Şimdi hedef dünya moda başkentleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 11:15:34. #1.15#
title