Ozan Doğulu'nun Eski Eşi Ece Yosmaoğlu ile Aşk Yaşayan Serdar Bilgili Kimdir? - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ozan Doğulu'nun Eski Eşi Ece Yosmaoğlu ile Aşk Yaşayan Serdar Bilgili Kimdir?

Ozan Doğulu'nun Eski Eşi Ece Yosmaoğlu ile Aşk Yaşayan Serdar Bilgili Kimdir?
Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü müzisyen Ozan Doğulu, üç çocuğunun annesi Ece Yosmaoğlu ile geçtiğimiz Haziran ayında yollarını ayırmıştı. Ece Yosmaoğlu'nun adı iş adamı ve BJK Spor Kulübü eski Başkanı Serdar Bilgili ile aşk dedikodularına karıştı. Peki Serdar Bilgili kimdir?

Müzisyen Ozan Doğulu'nun 2007'de dünya evine girdiği eski eşi Ece Yosmaoğlu'nun adı bir dönem BJK Spor Kulübü Başkanlığı'da yapmış olan Serdar Bilgili ile birlikte konuşuluyor. Peki Serdar Bilgili kimdir, kaç yaşındadır, kimlerle sevgili oldu?

Günaydın yazarı Bülent Cankurt'un köşe yazısına göre Bilgili ve Yosmaoğlu bir süredir birlikte. Birlikte arkadaşlarının düğününe el ele giden çift, aşklarını gizlemiyor.

Serdar Bilgili,1963'te İstanbul'da dünyaya geldi. İlk öğrenimini Ataköy İlkokulunda tamamlayan Bilgili, orta okul ve liseyi ise Robert Kolej'de tamamladı. Lisans eğitimi için Amerika'ya giden Bilgili, Redlands Üniversites İşletme Bölümü'nden mezun oldu. 1983'te Birleşmiş Milletler'de staj yapan Serdar Bilgili, bir sene sonra Türkiye'ye dönerek iş hayatına atıldı. Serdar Bilgili'nin, tekstil, inşaat ve turizm gibi alanlarda faaliyeti bulunanşirketleri bulunuyor.

Serdar Bilgili Kimdir?

1992 yılında BJK yöneticilik kariyerine başlayan Serdar Bilgili, aynı yıl BJK Yönetim Kurulu'na seçilmesiyle başladı. 1992-1998 yılları arasında Süleyman Seba'nın başkanlık yaptığı BJK Yönetim Kurulu'nda görev alan Bilgili, Genel Sekreterlik ve Basın Sözcülüğü gibi görevler edindi.

31 Mart 2002'de rekor bir oy kullanımıyla Beşiktaş Kulübü Başkanı seçilen Bilgili, 2 yıl sonra görevinden istifa etti.

Serdar Bilgili Kimdir?

Serdar Bilgili, 2008 yılında İstanbul Turizm Ödülü'nün sahibi oldu.

Serdar Bilgili, Ebru İpekçi ile evlendi. Bu evlilikten Lal isimli bir kızı olan Bilgili, Ebru İpekçi ile ayrıldı. Serdar Bilgili, 2013'te Fransız model sevgilisi Amelie Latournald sayesinde 50 yaşında ikinci kez baba oldu. Bilgili, 2015 yılında haber spikeri Nazlı Çelik ile evlendi ancak bu ilişki altı ay sürdü. Bilgili'nin adı, Deniz Çakır, Aslı Mavitan, Özlem Uzan gibi isimlerle anılmıştı.

Serdar Bilgili Kimdir?

Haberler.com - Magazin Haberleri

Serdar Bilgili, Ozan Doğulu, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title