Senem Kuyucuoğlu kimdir? Senem Kuyucuoğlu kaç yaşında, nereli? Senem Kuyucuoğlu biyografisi! - Haberler
Haberi Paylaş

Senem Kuyucuoğlu kimdir? Senem Kuyucuoğlu kaç yaşında, nereli? Senem Kuyucuoğlu biyografisi!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Senem Kuyucuoğlu kimdir? Senem Kuyucuoğlu kaç yaşında, nereli? Senem Kuyucuoğlu biyografisi!

Modellik yapan Senem Kuyucuoğlu'nun hayatı katıldığı programlar sonrası yeniden gündeme geldi. Başarılı model Senem Kuyucuoğlu aldığı kararlarla magazin basınının gündeminde yerini almıştı. Katıldığı programlarda hayatına ilişkin önemli açıklamalarda da bulunan Senem Kuyucuoğlu kimdir? Senem Kuyucuoğlu kaç yaşında, nereli? Senem Kuyucuoğlu mesleği nedir? Senem Kuyucuoğlu hayatı ve biyografisi nedir?

Senem Kuyucuoğlu modelliğe 14 yaşında başladı. 2006 yılında, henüz 15 yaşını doldurmamışken Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışma programına katıldı ve burada ikinci oldu. Peki, Senem Kuyucuoğlu kimdir? Senem Kuyucuoğlu kaç yaşında, nereli? Senem Kuyucuoğlu mesleği nedir? Senem Kuyucuoğlu hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…

SENEM KUYUCUOĞLU KİMDİR?

Senem Kuyucuoğlu 22 Eylül 1990 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Türkiye'yi birçok uluslararası yarışmada temsil eden Kuyucuoğlu, son olarak Türkiye adına 2009 Kâinat Güzellik Yarışması'na katıldı. Boxer dergisinin 2009 yılında okur oylarıyla belirlediği Türkiye'nin en seksi 50 kadını sıralamasında da 3. sırayı aldı.

Senem Kuyucuoğlu modelliğe 14 yaşında başladı. 2006 yılında, henüz 15 yaşını doldurmamışken Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışma programına katıldı ve burada ikinci oldu. 2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasında "Türkiye'nin en iyi modeli" seçilen Kuyucuoğlu, aynı yıl düzenlenen Best Model of the World yarışmasına Türkiye adına katıldı ve burada da "Dünyanın en iyi ikinci modeli" seçildi.

Senem Kuyucuoğlu, modellik yarışmalarında elde ettiği derecelerin ardından kariyerine devam etti. Çeşitli defile ve organizasyonlarda yer aldı. 2009'un Mart ayında Fashion One TV'nin ekran yüzü olan Kuyucuoğlu, yine aynı kanalda Moda Polisi adlı moda programını sundu.

Nisan 2009'da katıldığı Miss Turkey 2009 yarışmasında ikinci olan Senem Kuyucuoğlu, Türkiye'yi Kâinat Güzellik Yarışması'nda (Miss Universe) temsil etme hakkını elde etti. 24 Ağustos 2009'da Bahamalar'da yapılan Kâinat Güzellik Yarışması öncesi rahatsızlanan Kuyucuoğlu, podyuma iğne olarak çıkarak Türkiye'yi temsil etti; ancak dereceye giremedi.

Amerika'da katıldığı parti ve hemcinsiyle öpüştüğü görüntülerin basına yansımasının ardından çok konuşulan Senem Kuyucuoğlu, katıldığı Katarsis programında "En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bütün hayatımı elimden aldı" açıklamasında bulunmuştu.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500