Selen Soyder, kendisine "Libidosu düşük" diyen Can Yaman'a gönderme yaptı

Selen Soyder, kendisine "Libidosu düşük" diyen Can Yaman'a gönderme yaptı

02.12.2019 11:02 | Son Güncelleme: 02.12.2019 11:29

Oyuncu Can Yaman, yıllar önce birlikte başrol oynadığı Selen Soyder için libidosu düşük, snob bir kadın dedi. Yaman'ın bu sözlerine Soyder'den de yanıt gecikmedi.

Oyuncu Can Yaman, son verdiği röportajda Hangimiz Sevmedik isimli dizide başrol oynadığı Selen Soyder'i Demet Özdemir'le kıyaslayarak "Selen'in libidosu düşük, snob bir kadın" dedi. Eski partnerinin bu sözlerine sessiz kalamayan Selen Soyder ise Can Yaman'a gönderme yaptı.

ESKİ PARTNERİNE SÖYLEDİĞİ SÖZLERLE DİKKAT ÇEKTİ

Yaman, verdiği bir röportajda 2016 yılında aynı dizide oynadığı meslektaşı Selen Soyder'e göndermede bulunmuş ve onun için: "Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela 'Hangimiz Sevmedik' dizisindeki partnerim Selen Soyder'le bu yüzdem problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

"ÇOK ŞÜKÜR LİBİDOSU DÜŞÜK BİR KADINIM"

Can Yaman'ın bu sözleri sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Birçok ünlü ismin tepki gösterdiği Can Yaman'a bir tepki de gönderme yaptığı Selen Soyder'den geldi. Instagram hesabından eşiyle olan bir fotoğrafını paylaşan Soyder "Çok şükür ki bugüne bugün libidosu düşük snop bir kadınım falan filan" notunu düştü.

Selen Soyder, kendisine 'Libidosu düşük' diyen Can Yaman'a gönderme yaptı
Selen Soyder, kendisine 'Libidosu düşük' diyen Can Yaman'a gönderme yaptı
Haber Yorumları (12)
BUROMEN: Snob kelimesinin TDK sözlük içerisinde bir karşılığı bulunmamakla birlikte Snop olarak kullanılmaktadır. Snop ise TDK sözlükte anlamı züppe olarak yer almaktadır.
CEMRAH: Yeterrr.bu adamları şişirip ekranlarda çok iyi oyuncu imajı yaratan medya yeter.sonra ne oldum delisi oluyorlar.
ÖMER TURAN: can tanrıyar sadece ve sadece tek rolü oynayabilir, dolayısıyla oyuncu olamaz ondan. aşk da karın doyurmaz.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title