Şeboy'dan Kadınlara Müjde
Haberler » Güncel » Şeboy'dan Kadınlara Müjde - Haber

Şeboy'dan Kadınlara Müjde

AK Parti Buca Belediye başkan adayı Cemil Şeboy, Dünya Kadınlar Günü'nde Bucalı kadınlara müjde verdi.

Şeboy'dan Kadınlara Müjde

Türkiye'de başka bir örneği olmayan Kadın Aktivite Merkezini 'ya kazandıran Şeboy, 3 farklı bölgede 3 yeni merkez sözü verdi.

3 yeni kadın merkezi

Belediye başkanlığı döneminde, içerisinde aerobik-jimnastik salonu, fitness center, sergi, seminer salonu, çocuk oyun bölümü, okuma salonu, internet bölümü, oyun salonu, yüzme havuzu, sauna, kafeterya, kuaför güzellik salonu bulunan kadın aktivite merkezini, Bucalı kadınlara hediye eden Ak Parti Buca Belediye başkan adayı , 8 Mart 'nde Bucalı hanımlara karanfil dağıttı.

Yaptığı seçim çalışmalarında kadınlardan büyük ilgi ve destek gören Şeboy, kadınların yılda bir gün hatırlanmasının yanlış olduğunu vurgulayarak, yılın 365 gününü kadınlar günü ilan etti. Buca'da, Türkiye'de bir örneği daha bulunmayan kadın aktivite merkezini kurduklarını belirten Şeboy,"Ancak Buca büyük bir yer. Bütün kadınlarımızın Şirinyer'de bulunan bu merkeze her an gelmesi zor. Bu yüzden biz kadınlarımızın ayağına gitmeye karar verdik. Buca'nın en az 3 farklı bölgesinde yeni kadın merkezleri kuracağız" dedi.

Kaynak: Bültenler