Savaşhan Tekbaş "Hakkım Yenmeseydi Çoktan Burak Özçivit Olmuştum"

Savaşhan Tekbaş "Hakkım Yenmeseydi Çoktan Burak Özçivit Olmuştum"

2012 Best Model Of Turkey yarışmasının finalistlerinden biri olarak modellik dünyasına adım atan Savaşhan Tekbaş, yeni projeleriyle ilgili bir dergi röportajı için Hakan Kanburoğlu ile röportaj yaptı.

Savaşhan Tekbaş

Modellik yaparken 2 yıl boyunca ekran önü ve oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ATV'nin sevilen dizisi Bu Şehir Arkamdan Gelecek adlı dizide aldığı rolle geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Tekbaş; nasıl bir dizide yer almak istersin sorusuna ; ''Ben takım elbiseli rolleri çok severim, ilham kaynağım Kenan İmirzalıoğlu, O'da Best Model Of Turkey yarışmasından çıkan başarılı bir isim. Onun yanında değil, karşısında düşman rolünde olmak isterdim. Kendisini çok beğeniyorum, kadın partner olarak ise Melisa Aslı Pamuk ile aynı projede yer almak isterim'' açıklamasında bulundu.

''HEM ROMANTİĞİM HEM MAÇOYUM''

Son olarak Kanal D'nin Arka Sokaklar dizisindeki oyunculuk performansıyla adından söz ettiren başarılı oyuncu aşk hayatıyla ilgili ise '' 5 Aydır birlikte olduğum birisi var, ilişki de tatlı kıskançlıkları çok seviyorum. Sürekli sürpriz yapmak benim ruhumda var; hem romantiğim hem maçoyum, sevgilim asla kimsenin arabasına binemez'' şeklinde konuştu.

"HAKKIM YENMESEYDİ ÇOKTAN BURAK ÖZÇİVİT OLMUŞTUM"

Çocukken babasının takım elbiselerini giyerek ayna karşısında kendi star ışığına bakan oyuncu "Kanımda doğuştan oyunculuk var, Best Model yarışmasında hakkım yenmeseydi, çoktan Burak Özçivit olmuştum. Ama olsun sabrederek bugünlere geldim ve önümüzde çok güzel bir proje var" diyerek bir hayli iddialı konuştu.

Kaynak: Bültenler