Sapanca Kaymakamı Azcan'a Ziyaret

Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel
Sapanca Kaymakamı Azcan'a Ziyaret

Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Gökhan Azcan'ı ziyaret etti.

Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Gökhan Azcan'ı ziyaret etti.

Ertuğ, burada yaptığı konuşmada, Kaymakam Azcan'a iadeiziyarette bulunduklarını belirtti.

Kaymakamlık ve belediyenin her zaman engellilerin yanında olduğunu vurgulayan Ertuğ, "Kaymakamımız Gökhan Azcan ve Belediye Başkanımız Aydın Yılmazer, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. Her tür sorunumuzda ellerinden geleni yapıyorlar. Kendilerine bu örnek davranışları sebebiyle şükranlarımızı sunuyoruz" dedi. 

Ertuğ, engellilerin yaşadığı sorunların çözümü için kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışmalar yürütülmesi gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi:

"Yerel yöneticilerimiz ellerinden geldiğince bizlere yardımcı oluyorlar. Ancak ulaşım noktasında bazı sorunlarımız var. Derneğimizin üye sayısı her geçen gün artıyor. Bu da artık ilçemizde bir engelli otobüsü olması gerekliliğini ortaya çıkardı. Dernek olarak bu konuda bir süredir çaba sarf ediyoruz. Kaymakamımıza bu konuda yürüttüğümüz çalışmaları aktardık. Sağolsun kendisi de bizlere destek olacağı sözünü verdi. Bu otobüsün biran önce ilçemize kazandırılması gerekiyor. İlçemizde bulunan tüm engelli bireylerin ulaşım sıkıntısının ortadan kaldırılması gerekiyor. Umarım kısa bir süre içerisinde bu sorunu da hep birlikte aşmış olacağız."

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title