Sana Bir Sır Vereceğim Ekibi İlk Bölümü Birlikte İzledi

Sana Bir Sır Vereceğim Ekibi İlk Bölümü Birlikte İzledi

Yaz mevsiminin yeni dizilerinden olan Sana Bir Sır Vereceğim 5 Temmuz akşamı Fox Tv ‘de yayın hayatına başladı.

Sana Bir Sır Vereceğim Ekibi İlk Bölümü Birlikte İzledi

Başrollerini Murat Han ve Esra Ronabar’ın paylaştığı dizinin ilk bölümünü ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ ekibi ve Fox ailesi birarada izlemek için Ortaköy Bloom da toplandılar.

Başrol oyuncularından Esra Ronabar’ın da katıldığı gecede 1. bölüm keyfini ve heyecanını hep birlikte yaşayan Fox Ailesi ve dizi ekibi, dizinin bir çok sahnesini sevinçle alkış yağmuruna tuttular. Dizi bitiminde bütün ekip ve oyuncular birbirlerini tebrik edip, eğlenmeye devam etti.

Dizi, ilk bölümünde seyircinin de beğenisi kazandı, gecenin en çok seyredilen programları arasında yer aldı.

Dizi, olağanüstü güçlere sahip çocukları korumaya çalışan Mehmet ( Murat Han ) ve Sevgi ( Esra Ronabar ) 'nin maceralarını anlatıyor.

7 FARKLI İNSANI BİR CATI ALTINDA TOPLAYAN SIR ONLARI KOCAMAN BİR AİLE HALİNE GETİRİYOR


Mehmet ( Murat Han ) sakin bir hayat yaşarken oğlu Gürcan‘ın ( Metehan Sözer ) masadaki lolipopu havalandırdığını farkedinde hayatı bir daha eskisi gibi olamaz!

Kayıp kızını arayan Sevgi ( Esra Ronabar ) ile yolu kesişir. Sevgi'nin kızı da farklı bir güce sahiptir. Ve bu çocuk aslında yalnız değildir! Seyirci, hem hüzünlü hem de zaman zaman güldüren bu diziyi sevdi.

Dizi, dünyadaki benzerlerini aratmayan gerçekçi digital efektleri ile de ilk bölümünde beğeni topladı. Özellikle Tilki’nin ( Ekin Koç ) görünmez olduğu, Aylin'in ( Demet Özdemir ) cisimleri uçurduğu sahneler büyük beğeni topladı. Aylin’in elleri ile elektrik üretip aileye yılbaşı ağacı süslemesi de dizinin en duygusal sahnelerinden biri oldu.