Saldırıya uğrayan Bahar Candan hastaneye kaldırıldı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Saldırıya uğrayan Bahar Candan hastaneye kaldırıldı

Haberler.com / Damla Çelikli - Haberler | Magazin

İşte Benim Stilim yarışması ile tanınan Bahar Candan, Uludağ'da katıldığı bir partide saldırıya uğradı. Apar topar hastaneye kaldırılan Candan'ın yüzüne 10 dikiş atıldı.

Televizyon ekranlarının fenomen programı İşte Benim Stilim ile adını duyuran Bahar Candan, arkadaşları ile birlikte Uludağ'da bir partiye katıldı. Ancak fenomen isim gittiği eğlence mekanında henüz kimliği bilinmeyen kişi tarafından saldırıya uğradı.

YÜZÜNE 10 DİKİŞ ATILDI

Olaydan haber dar olan abla Nihal Candan ise ilk müdahalenin ardından apar topar kardeşini İstanbul'a getirdi. Burada bir hastaneye kaldırılan Bahar Candan'ın yüzüne 10 dikiş atıldı. Daha sonra sosyal medya hesabı Instagram üzerinden açıklama Nihal Candan, "Merak eden herkese teşekkürler. Çok kötü bir gece geçirdik. Şükürler olsun ki kardeşim daha iyi. Dünyadaki kötülüğün son bulması dileğiyle..." dedi.

"KONU YARGIDA BİZZAT TAKİPÇİSİ OLACAĞIM"

Söylemezsem Olmaz programına da telefonla bağlanan Nihal Candan yaşananları şöyle anlattı: "İstanbul'dayken aldım haberi. Şu an durumu iyi yüzüne dikiş atıldı. Yanağına dikiş atıldı. Doktor kesici bir şey olduğunu söyledi. Bahar yumrukla olduğunu söylemişti ama yumrukla olunabilecek bir şey değilmiş. Konu yargıda, bizzat takipçisi olacağım."

Saldırıya uğrayan Bahar Candan hastaneye kaldırıldı

Haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (13)
kemanci:dikis yok yalan Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
HakTürk:Türk milleti olarak abartılmaması gereken kişileri kınamayı dahi bıraktığımız zaman tüm problemleriniz çözüleceğine inanıyorum. Yani bu kişilere iyi kötü yorum yapmamak, haberlerini dahi okumamak gerek ancak bu şekilde gerçekten bir statüye bile sahip olmadıklarını anlatabiliriz diye umuyorum. Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
Maho aga:Kim bu ya tanıyan varmı Cevap Yaz 1 6 Yayından Kaldır
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title