Sahrap Soysal: Yemekle Dalga Geçen Programlara Şiddetle Karşıyım

Sahrap Soysal: Yemekle Dalga Geçen Programlara Şiddetle Karşıyım

11.09.2018 08:32 | Son Güncelleme: 11.09.2018 08:32
Sahrap Soysal: Yemekle Dalga Geçen Programlara Şiddetle Karşıyım

Banu Noyan organizasyonuyla sevenleriyle buluşan Sahrap Soysal, mutfak sırlarını ve iyi yemek yapmanın püf noktalarını hanımlarla paylaştı.

Türk mutfağına övgüler yağdıran Sahrap Soysal, "Dünyanın en marifetli kadınları, Türk kadınlarıdır" sözleriyle büyük alkış aldı.

Çağla Şıkel'in yeni programının mutfak bölümünde yer alan Sahrap Soysal, "Ben sevdiğim insanlarla çalışıyorum. Çağla çok tatlı bir çocuk. Yemekten anlıyor, eli yakışıyor ama boyu çok uzun. Edi'yle Büdü olduk. Çağla Maslak'ta plaza, ben yanındaki köfteciyim" sözleriyle bütün salonu kahkahaya boğdu.

Yemek programları ve ekrandaki şeflerle ilgili konuşan Sahrap Soysal, "Yemek programları olmalı. İnsanlar çok seviyor. Bütün dünyada her kanalda yemek programları var. Ancak elbette yemekle dalga geçilmesini aşağılanmasını hiç istemem. Var öyle bir program. Bunlara şiddetle karşıyım. Yemek dünyanın en güzel etkinliğidir. İnsanları bir araya getirir. Ayrıca Arda Türkmen'i çok seviyorum. Benden korkuyor. "Hemen oynayalım" diyorum" dedi.

3 oğlu olan Sahrap Soysal, "Evde 4 erkekle yaşıyorum. Erkeklere mutlaka yemek yapmak zorundayız. Erkeğin kalbine giden yol kesinlikle midesinden geçiyor. Bir kap da olsa, ortaya bir şey koymalıyız. Yemeksiz olmaz" diyerek hanımlara tavsiyede bulundu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title