Sahibi Tatile Çıkan Köpekler İçin Özel Köpek Oteli

Sahibi Tatile Çıkan Köpekler İçin Özel Köpek Oteli

Sahibi tatile çıkan köpekler için özel köpek oteli Butik köpek oteli tatile çıkanların en büyük yardımcısıİSTANBUL - Çekmeköy'de köpekler için kurduğu butik köpek otelinde kafessiz ortamda özel odalarda köpeklere konaklama ve kreş hizmeti sunan Fatih Altıkardeş, sahipleri tatile çıkan...

Sahibi Tatile Çıkan Köpekler İçin Özel Köpek Oteli

Sahibi tatile çıkan köpekler için özel köpek oteli
Butik köpek oteli tatile çıkanların en büyük yardımcısı

İSTANBUL - Çekmeköy'de köpekler için kurduğu butik köpek otelinde kafessiz ortamda özel odalarda köpeklere konaklama ve kreş hizmeti sunan Fatih Altıkardeş, sahipleri tatile çıkan köpeklere konforlu bir yaşam sunuyor.
Tatil zamanlarında evlerinde besledikleri köpeği bırakacak uygun bir yer bulma konusunda sorun yaşayan Fatih Altıkardeş ile arkadaşı Çekmeköy'de 'We Love Dogzz Butik Köpek Oteli'ni kurdu. Çekmeköy Çavuşbaşı Caddesi üzerinde hizmet veren We Love Dogzz Butik Köpek Oteli'nin 3 katlı yerinde 32 tanesi 4 metre kare 3 tanesi ise suit oda olmak üzere 35 tane odası bulunuyor. Otel saatlik günlük ve uzun süreli olarak köpek bakım hizmeti veriyor.
Camlı ferah bir ortamda güvenli bir şekilde barınma hizmeti veren köpek oteli ev konforunu aratmıyor. Üç bölümden oluşan geniş bahçesinde köpeklerin rahatça dolaşması ve açık havada vakit geçirmesine imkan tanıyan Butik Köpek Oteli, hayvan sahiplerinin telefonlarına indirdikleri program sayesinde tatilde 24 saat köpeklerinin ne durumda olduğunu izleyebiliyorlar. Her köpeğin kafesiz odalarda kaldığı otele hayvanlarını bırakmak isteyenler isteyenlere otel servis hizmeti de sunuyor.
"Konaklama hizmeti veriyoruz"
We Love Dogzz Butik Köpek Oteli hakkında bilgi veren otel sahibi Fatih Altıkardeş, "Tarçın'ı bırakacak hiçbir yer bulamayınca köpek kabul eden otellere gidelim derken içimize sinmedi. Dedik ki biz neden böyle bir otel açmıyoruz. Köpek sahiplerinin güvenle huzurla köpeklerini bırakabilecekleri bir yer. Geçen sene Ekim Kasım gibi başladık projeye. Nisan ayı itibarıyla da faal hale geldik. Hem belediyeden hem de Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı'ndan izinlerimizi tamamladık" dedi.
Butik köpek otelinde verdikleri hizmeti anlatan Fatih Altıkardeş, "Öncelikle konaklama hizmeti veriyoruz. Siz tatile giderken köpeğinizi bize bırakıyorsunuz. Burada kafessiz ortamda her bir köpek için 4 metre kare odalarımız var. Orada konaklıyor. Kreş hizmeti veriyoruz. Günlük birkaç saatliğine de köpeğinizi bize bırakabiliyorsunuz. Bir pet shopumuz var. Canlı hayvan satışı yapmıyoruz ama her türlü hayvan için her türlü ürünü bulundurmaya çalışıyoruz. Transfer hizmetimiz var. Siz gelemediğiniz zaman biz aracımızla gelerek köpeğinizi alıyor evinize getirebiliyoruz. Onun dışında yıkama kuaför hizmetimiz var. Burada veteriner hizmeti veremiyoruz ama sözleşmeli bir veterinerimiz var gerektiği durumda o gelerek burada aşı ve diğer gerekli hizmetleri verebiliyor" açıklamasında bulundu.