Haberler

Suriyeli Ayşe'ye Kalça Çıkığı Ameliyatı

Abone Ol

Niğde'de 2 yaşındaki Suriyeli Ayşe Aziz, Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan kalça çıkığı ameliyatı ile sağlığına kavuştu.

Niğde'de 2 yaşındaki Suriyeli Ayşe Aziz, Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan kalça çıkığı ameliyatı ile sağlığına kavuştu.

Hastaneden yapılan açıklamaya göre, Ayşe Aziz'e, aksama şikayetiyle ailesi tarafından hastaneye yapılan başvuru üzerine kalça çıkığı teşhisi konuldu. Ortopedi ve travmatoloji uzmanı Dr. Ahmet Sinan Sarı öncülüğünde ameliyat edilen hasta, sağlığına kavuştu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen uzman Dr. Sarı, şuhları kaydetti:

"Hastanemize aksama şikayeti ile getirilen Ayşe bebeği muayene ettik. Çeşitli tetkiklerin ardından hastamızda kalça çıkığı tespit edildi. Ailesine, yapacağımız işlemler anlatıldı. Açık redüksiyon ameliyatı ile kalça kemiği yerine oturtuldu. Hastamızı güzel sonuçla taburcu ettik. Bu ameliyatın önemi vardı. Bu Niğde'de yapılan ilk kalça çıkığı ameliyatı. Ayrıca Suriyeli mülteci bir ailenin bebeğinin hastanemizde tedavi olup sağlığına kavuşması da önemli. Bu bizleri çok mutlu etti. Güzel sonuçlar alındı. İnşallah hiç gerek kalmaz ama bundan sonraki dönemde kalça çıkığı ameliyatlarını hastanemizde yapmaya devam edeceğiz."

Kaynak: AA / Sağlık

Ahmet Sinan Niğde Sağlık Haberler

Bakmadan Geçme

Hafta sonu yağmur var mı? 9-10 ARALIK HAVA DURUMU! Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? İstanbul vapur seferleri iptal mi? 8 Aralık hangi İstanbul vapur seferleri iptal edildi? DOLAR NE KADAR? 1 Dolar ne kadar, Dolar kaç TL? Canlı Döviz Kuru! YARGITAY KARAR ARAMA EKRANI | Yargıtay kararı nasıl araştırılır, nereden bulunur? Yargıtay dosya içeriğini nasıl öğrenebilirim? Benzine indirim ne zaman gelecek? 8 ARALIK AKARYAKIT FİYATLARI! Akaryakıta indirim ne zaman? Kızılcık Şerbeti full HD bölüm izle! Kızılcık Şerbeti 42. bölüm tek parça izle! Kızılcık Şerbeti son bölüm neler oldu? İstanbul Cuma namazı saat kaçta? İstanbul Cuma selası ne zaman okunacak? 8 Aralık Cuma İstanbul cuma namaz saati! İDO SEFERLERİ İPTAL Mİ? Bugün (8 Aralık) İDO vapur seferleri iptal oldu mu, hangi hatlar çalışıyor? Hudutsuz Sevda YENİ BÖLÜM (11. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Hudutsuz Sevda yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Açıköğretim sınavları ne zaman? AÖF SINAV TARİHLERİ! CUMA MESAJLARI 2023: Whatsapp, Facebook en iyi Cuma mesajları! En güzel, kısa, anlamlı Cuma mesajları! Bu hafta sonu yağmur var mı? 8-9-10 Aralık yağmur yağacak mı, hava nasıl olacak? Hafta sonu hava durumu! Cübbeli Ahmet Hocanın mesleği nedir, ne iş yapar? Mahmut Ünlü kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, mesleği ne? Benzine indirim var mı? Akaryakıta indirim gelecek mi? Mesut Yar hangi partiden aday? Mesut Yar Belediye Başkanı Aday Adayı mı oldu, hangi partiden aday oldu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title